wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2021-01-05| Geodezja, Przetargi

Powiat wielicki cyfryzuje zasób

Starostwo w Wieliczce ogłosiło przetarg na digitalizację dokumentów analogowych PZGiK wraz z utworzeniem bazy danych elektronicznych rejestrów przestrzennych dla jednostek ewidencyjnych: Biskupice, Kłaj, Wieliczka – miasto i obszar wiejski


Powiat wielicki cyfryzuje zasób
Przedmiotem zamówienia pn. „Digitalizacja dokumentów analogowych PZGiK wraz z utworzeniem bazy danych elektronicznych rejestrów przestrzennych dla jednostek ewidencyjnych: Biskupice, Kłaj, Wieliczka – miasto, Wieliczka – obszar wiejski, powiat wielicki, województwo małopolskie” jest: wykonanie digitalizacji dokumentów w łącznej ilości ok. 149,6 mb poprzez poprzez:
• skatalogowanie dokumentów analogowych;
• przeniesienie dokumentów analogowych do postaci cyfrowej;
• uszlachetnienie kopii cyfrowych dokumentów;
• opracowanie atrybutów opisowych i przestrzennych dokumentów;
• indeksację plików dokumentów;
• wprowadzenie dokumentów do bazy danych;
• wprowadzenie atrybutów opisowych i przestrzennych do bazy danych.

Zamówienie podzielono na 4 części, każda obejmuje inną jednostkę ewidencyjną: Kłaj (23 mb), Biskupice (22 mb), Wieliczka miasto (62,6 mb), Wieliczka – obszar wiejski (62 mb).

Oferty zabezpieczone wadium w wysokości od 2,6 tys. zł do 5,5 tys. zł (w zależności od części) można składac do 8 lutego br. Kryteriami oceny ofert będą: cena (60%) i okres gwarancji (40%).

To kolejny przetarg ogłoszony w ramach projektu pn. „E-usługi w informacji przestrzennej powiatu wielickiego” (o łącznej wartości ponad 7,5 mln zł) w ramach RPO Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020

AW


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
taki klimat Współczuje, GGK właśnie zmienia przepisy dotyczące cyfryzacji operatów, ale co tam jesteśmy bogaty krajem i jeszcze raz zapłaci się za scalenie do jednego PDF.
 1 
odpowiedz zgłoś
odp: taki klimat jest szansa, że usługa nie będzie kosztowała milion złotych monet za PDFa. Powiem więcej, sam znam minimum 5 firm, które ogarniają taki temat w rozsądnych pieniądzach bo siedzą w archiwizacji.
 1 
 1 
odpowiedz zgłoś
odp: odp: taki klimat Nic nie robi pożytecznego ten człowiek w zakresie zmian w rozporzadzeniach tylko niszczy - takie jest moje zdanie.
 2 
 2 
zgłośzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Jak skanowano największy atlas świata
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS