wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2020-12-31| Geodezja, Przetargi

Powiat wadowicki dołoży do modernizacji EGiB

W przetargu Starostwa w Wadowicach na modernizację ewidencji gruntów i budynków w jednostce Andrychów-miasto wystartowało 6 chętnych, a wszystkie oferty przekroczyły budżet zamawiającego.


Powiat wadowicki dołoży do modernizacji EGiB

Starostwo oszacowało wartość zamówienia na 593 tys. zł, jednak ostatecznie podpisało umowę droższą o ponad 40 tys. zł. Złożyła ją firma Igeka ze Starego Sącza. Warto dodać, że pozostałe propozycje cenowe znacząco przekroczyły budżet zamówienia, a najdroższa opiewała na ponad 2 mln zł.

Było to już czwarte podejście do rozstrzygnięcia tego zamówienia. Poprzednie przetargi na te prace (ostatni ogłoszono w sierpniu 2019 r.) unieważniono z powodu braku ofert.

Zamówienie jest częścią wartego 9,3 mln zł projektu „E-usługi w informacji przestrzennej Powiatu Wadowickiego” realizowanego w ramach RPO Województwa Małopolskiego.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Zaprojektuj i wybuduj Cytat: "Igeka ze Starego Sącza", czyli współautor TurboEWIDa i TurboMapy, które funkcjonują w Wadowicach. To jest dopiero perpetuum mobile. Konkurencja daleko w tyle na wiele lat.
odpowiedz zgłoś
odp: Zaprojektuj i wybuduj aj tam najwyżej poprosi się o wsparcie na Pomorzu, jest tam jedna firma i dwie osoby prywatne, które za pieniądze wszystko ci zrobią. No problemo
odpowiedz zgłośzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Pobieranie danych BDOT10k oraz wtyczka QGIS
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS