wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2020-12-29| Teledetekcja, Przetargi

Łódź zamawia dane fotogrametryczne

Łódzki Ośrodek Geodezji ogłosił przetarg na wykonanie cyfrowych zdjęć lotniczych, numerycznego modelu terenu, numerycznego modelu pokrycia terenu, barwnej cyfrowej „prawdziwej” ortofotomapy RGB i CIR dla miasta Łodzi. Szacunkowa wartość zamówienia wynosi 530 tys. zł netto.


Łódź zamawia dane fotogrametryczne <br />
Łódź na ortofotomapie z 2019 r. (mapa.lodz.pl)
Łódź na ortofotomapie z 2019 r. (mapa.lodz.pl)
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie:
• Cyfrowych zdjęć lotniczych pionowych (z pikselem 5 cm, RGB i CIR, pozwalające na opracowanie ortofotomapy o powierzchni 388,4 km2), Numerycznego Modelu Terenu, Numerycznego Modelu Pokrycia Terenu.
• Barwnej cyfrowej „prawdziwej” ortofotomapy RGB i CIR (z rozdzielczością 5 cm), cyfrowych ukośnych zdjęć lotniczych (z pikselem 5 cm, RGB), czterech fotoplanów ukośnych, skaningu laserowego (o gęstości nie mniejszej niż 25 pkt/m2).
• Modelu 3D miasta oraz aplikacji WWW do publikacji powyższych danych i aplikacji desktopowej do przeglądania zdjęć ukośnych i pracy na modelu 3D w formacie siatki „mesh”.

Oferty można składac do 5 lutego 2021 r.

Zamówienie jest realizowane w ramach projektu „Informatyczne usługi przestrzenne w rewitalizowanej strefie wielkomiejskiej miasta Łodzi” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach RPO Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.

AW


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plwiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Pomiary geodezyjne uskoku San Andreas
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS