wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2020-12-29| Teledetekcja, Przetargi

GUGiK zamawia dane 3D

Pozyskanie danych wysokościowych w technologii lotniczego skanowania laserowego i dostarczenie do zamawiającego danych pomiarowych, numerycznego modelu terenu oraz numerycznego modelu pokrycia terenu jest przedmiotem przetargu ogłoszonego przez Główny Urząd Geodezji i Kartografii.


GUGiK zamawia dane 3D <br />
Zasięg opracowania (SIWZ)
Zasięg opracowania (SIWZ)

Zamówienie będzie obejmuje 2778 arkuszy mapy w skali 1:5000 produktów LIDAR w standardzie 1, co wiąże się z dostarczeniem do zamawiającego m.in. danych pomiarowych o gęstości minimum 4 pkt/m2.

Przedmiot zamówienia został podzielony na 4 części:
1. obejmuje 733 arkusze,
2. obejmuje 753 arkusze,
3. obejmuje 581 arkuszy,
4. obejmuje 711 arkuszy.

Termin realizacji prac wyznaczono na połowę grudnia 2021 r.

Zamówienie dotyczy obszarów położonych w woj. lubuskim (rys.), w przypadku części 2 i 4 obejmuje obszary o statusie terenów zamkniętych zawierające obiekty, o których informacje objęte są klauzulą tajności. Dlatego też w przypadku ubiegania się o udzielenie zamówienia dla tych części wykonawca musi posiadać świadectwo bezpieczeństwa przemysłowego I stopnia potwierdzające pełną zdolność do ochrony informacji niejawnych o klauzuli „tajne” lub wyższej.

Oferty zabezpieczone wadium – w wysokości 13 tys. zł dla części 1 i 2, 10 tys. dla części 3 oraz 12 tys. dla części 4 – można składać do 2 lutego 2021 r. Kryteriami oceny ofert będą cena (60%) i długość świadczenia rękojmi (40%).

AW


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plwiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Wpływ aplikacji lokalizacyjnych na korki
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS