wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2020-12-16| Sprzęt

Aktualizacja BDOT10k dla 4 powiatów

Z Geoportalu można już pobierać zaktualizowane pliki bazy danych obiektów topograficznych dla fragmentów dwóch województw.


Aktualizacja BDOT10k dla 4 powiatów <br />
Dane BDOT10k dla Pszczyny
Dane BDOT10k dla Pszczyny
Aktualizacja BDOT10k dla 4 powiatów <br />
Zasięg aktualizacji w woj. łódzkim
Zasięg aktualizacji w woj. łódzkim

W województwie łódzkim zaktualizowano dane BDOT10k dla części powiatu kutnowskiego, tj. na obszarze, dla którego na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego wykonywane są nowe mapy topograficzne 1:10 000 (patrz mapa obok).

Z kolei w województwie śląskim aktualizacja objęła powiaty lubliniecki, myszkowski oraz pszczyński. Prace na tym obszarze wykonano na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego w Katowicach.

Dane BDOT10k można pobrać w paczkach powiatowych, wojewódzkich oraz dla całego kraju z Geoportalu przy użyciu warstwy „Dane do pobrania”. Są także dostępne poprzez usługę WMS lub zewnętrzne aplikacje (np. wtyczkę Pobieracz danych GUGiK dla QIS).

JK


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
@ Te mapy są świetne.Teraz należy znaleźć kogoś komu są one one potrzebne.
 5 
 1 
odpowiedz zgłośzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Jak skanowano największy atlas świata
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS