wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2020-11-24| artykuł sponsorowany | Geodezja, GIS, Sprzęt

Black Week. Zestaw DJI Phantom 4 RTK z Pix4Dmapper + Pakiet Pix4D + szkolenie online

Z okazji Black Week firma NaviGate obniża cenę bestsellerowego zestawu przeznaczonego dla geodezji: bezzałogowego statku powietrznego DJI Phantom 4 RTK i oprogramowania do fotogrametrii Pix4Dmapper. Cena została obniżona z 38 690 zł netto na 33 390 zł netto. Do promocyjnego zestawu firma NaviGate całkowicie za darmo dodaje 1-miesięczną licencję Pix4Dsurvey i Pix4Dmatic, a także 1-dniowe specjalistyczne szkolenie z obsługi sprzętu o łącznej wartości 3680 zł. Promocja trwa do 4 grudnia 2020 r. Więcej o promocji na stronie: navigate.pl/drony-blackweek.


Black Week. Zestaw DJI Phantom 4 RTK z Pix4Dmapper + Pakiet Pix4D + szkolenie online

Zestaw składający się z drona DJI Phantom 4 RTK i oprogramowania Pix4Dmapper jest przeznaczony dla geodezji i fotogrametrii. Pozwala tworzyć chmury punktów, modele 3D, NMT, NMPT i ortofotomapy. Za pomocą zestawu uzyskasz centymetrowe dokładności z drona bez pomiarów fotopunktów.

Pix4Dsurvey jest oprogramowaniem, które jest stworzone do pracy na chmurze punktów. Za pomocą programu Pix4Dsurvey można wykonać wektoryzację obiektów topograficznych, zapisać je na odpowiednich warstwach, wyeksportować je razem lub osobno do środowiska CAD lub GIS.

Pix4Dmatic jest stworzony do opracowań wielkopowierzchniowych, gdzie liczba obrazów do przetworzenia przekracza 2 000. Czas przetwarzania dla tak dużego zbioru danych jest zredukowany o połowę, przy zachowaniu najwyższych dokładności.

W trakcie specjalistycznego szkolenia online uczestnicy promocji nauczą się pracy na DJI Phantom 4 RTK, czynności serwisowych, konfiguracji poprawek RTK, planowania nalotów fotogrametrycznych, a także całego procesu przetwarzania danych za pomocą programów Pix4D.

Aby skorzystać z promocji, należy wypełnić formularz kontaktowy na stronie: navigate.pl/drony-blackweek

Źródło: NaviGate


«« powrótwiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Zwycięski projekt studentów AGH
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS