wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2020-11-18| Geodezja, Przetargi

Kielce dołożą do modernizacji PZGiK

Kielecki magistrat podpisał dwie umowy o łącznej wartości 1,2 mln zł na dostosowanie i modernizację danych państwowego zasobu geodezyjnego.


Kielce dołożą do modernizacji PZGiK

Zamówienie podzielono na trzy części. Za utworzenie bazy BDOT500 odpowiedzialne będzie konsorcjum firm GISonLine z Krakowa oraz Unimap z Katowic. Wartość podpisanej z nim umowy to 541 tys. zł, co stanowi 115% budżetu zamówienia.

Cyfryzację materiałów PZGiK przeprowadzi z kolei tarnowska firma MGGP, za co otrzyma 674 tys. zł. Również ta kwota wyraźnie przekroczyła kosztorys zamawiającego, który wynosił 425 tys. zł.

Przedmiotem przetargu była również modernizacja ewidencji gruntów i budynków. Zamawiający postanowił jednak unieważnić tę część, gdyż wartość jedynej złożonej oferty (3,2 mln zł) dwukrotnie przekraczała możliwości finansowe zamawiającego.

Zamówienie jest częścią projektu „e-Geodezja – cyfrowy zasób geodezyjny miasta Kielce” o wartości 3,24 mln zł, współfinansowanego ze środków RPO Województwa Świętokrzyskiego. W jego ramach już w styczniu ogłoszono przetarg na te prace, ale został on unieważniony z powodu braku ofert lub zbyt drogich propozycji cenowych.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Cyfryzację materiałów PZGiK - będzie do jednego pliku pdf czy niezgodnie z standardami ? bo może było by taniej
 3 
 2 
odpowiedz zgłoś
odp: Cyfryzację materiałów PZGiK - To nie ma znaczenia, bo i tak skanujesz wszystkie strony a czy do jednego pliku czy do wielu to tylko format wynikowy.
 3 
 2 
odpowiedz zgłoś
odp: odp: Cyfryzację materiałów PZGiK - mylisz się ma znaczenie bo np. zakresy robisz dla jednego pliku lub dla wielu , podobnie jest z nazywaniem plików wg masek to też się samo nie zrobi i kosztuje
 1 
 6 
zgłośzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Skanowanie szlaku kolejowego
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS