wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2020-10-29| Geodezja, Przetargi

Powiat wielicki dołoży do baz BDOT500 i GESUT

Starostwo w Wieliczce podpisało 3 umowy o łącznej wartości nieco ponad miliona złotych na założenie baz BDOT500 i GESUT.


Powiat wielicki dołoży do baz BDOT500 i GESUT

Przedmiotem zamówienia jest założenie inicjalnej bazy GESUT oraz bazy BDOT500, przeprowadzenie harmonizacji tych rejestrów z ewidencją gruntów i budynków oraz wprowadzenie danych do powiatowego systemu. Przetarg podzielono na trzy części, z których każda obejmuje inną jednostkę: Niepołomice – miasto, Niepołomice – obszar wiejski, Gdów – obszar wiejski.

Było to już drugie podejście do udzielenia zamówienia. Poprzedni przetarg rozpisano w maju. Wprawdzie zgłosiło się do niego sporo chętnych, to jednak wszystkie złożone oferty znacząco przekraczały możliwości finansowe zamawiającego – czasem nawet dziesięciokrotnie. Starostwo zdecydowało się więc unieważnić wszystkie trzy części.

Za drugim podejściem przetarg również cieszył się sporym zainteresowaniem firm (do każdej części zgłoszono po 7 ofert). Także w tym przypadku wszystkie propozycje przekraczały budżet zamówienia, który wynosił 454 tys. zł. Mimo to starostwo zdecydowało się zwiększyć środki na realizację tych prac.

I tak, części nr 1 i 2 wykona firma GCPS z Lublina. Wartość podpisanych z nią umów wynosi 360 tys. i 375 tys. zł. Część 3 zrealizuje z kolei konsorcjum firm Geores Rzeszów i Progeo Katowice. Wartość podpisanej z nim umowy to 338 tys. zł.

Prace mają być wykonane do końca listopada 2021 roku. Są one częścią projektu „E-usługi w informacji przestrzennej Powiatu Wielickiego” (o łącznej wartości ponad 7,5 mln zł) realizowanego w ramach RPO Województwa Małopolskiego.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Podnoszenie mostu na budowie Świątyni Opatrzności Bożej
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS