wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2020-10-19| Geodezja, Przetargi

Powiat wrzesiński oszczędzi na modernizacji zasobu geodezyjnego

Starostwo we Wrześni podpisało dwie umowy na modernizację EGiB oraz założenie bazy GESUT.


Powiat wrzesiński oszczędzi na modernizacji zasobu geodezyjnego

Pierwszy kontrakt dotyczy utworzenia bazy danych geodezyjnej ewidencji sieci uzbrojenia terenu (GESUT) dla terenu miasta Września. Prace za 445 tys. zł wykona szczecińska firma Gispro. Kwota ta stanowi nieco ponad 40% kosztorysu zamawiającego.

Przedmiotem drugiej umowy jest modernizacja ewidencji gruntów i budynków w zakresie założenia kartotek budynków i lokali w gminie Miłosław. Te prace za 276 tys. zł (55% kosztorysu starostwa) wykona Zakład Usług Geodezyjnych z Warszawy.

Przedmiotem przetargu było także założenie dla miasta Września bazy BDOT500. Z powodu zbyt drogich ofert zamawiający zdecydował się jednak unieważnić tę część.

Przetarg jest elementem wartego 1,9 mln zł projektu „Cyfryzacja geodezyjnych rejestrów publicznych Powiatu Wrzesińskiego” realizowanego w ramach RPO Województwa Wielkopolskiego.

JK


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Zug Zakład Usług Geodezyjnych z Warszawy - firma KRZAK, która pod wskazanym adresem firmy - nie widnieje. W Warszawie pod tym adresem siedzi Pani ktora udostępnia tylko adres ponad 500 firma :) A właściciel ZUG pewnie siedzi w piwnicy gdzieś na Podlasiu i to co pobiera z podgiku później oddaje bez wyjścia w teren - w innych powiatach tak właśnie zrobili wykonując MEGiB za 50% wartości roboty :) Współczuję powiatowi :)
 2 
odpowiedz zgłoś
odp: Zug Zdziwiłbyś się kto za tym stoi, gdzie mieszka i jak się nazywa, i że wcale nie musi być właścicielem tej firmy. ;-)
 1 
 2 
odpowiedz zgłośzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Raczki Elbląskie w chmurze punktów
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS