wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2020-10-16| Przetargi

Lubelskie powiaty kupują sprzęt komputerowy dla geodezji [aktualizacja]

W ramach wspólnego projektu geodezyjnego powiatów województwa lubelskiego podpisano 11 umów o łącznej wartości 595 tys. zł na zakup sprzętu komputerowego.


Lubelskie powiaty kupują sprzęt komputerowy dla geodezji [aktualizacja]

Przedmiotem zamówienia jest zakup infrastruktury sprzętowej dla potrzeb projektu „e-Geodezja cyfrowy zasób geodezyjny województwa lubelskiego” o wartości 187 mln zł. Umowy dotyczą zestawów komputerowych wraz systemem operacyjnym i oprogramowaniem biurowym oraz infrastruktury serwerowej.

Sprzęt trafi do powiatów: bialskiego, chełmskiego, hrubieszowskiego, janowskiego, lubartowskiego, łukowskiego, opolskiego, puławskiego, radzyńskiego, ryckiego i zamojskiego. Kontrakty dotyczące tych samorządów podpisano z firmą Intratel z Białegostoku. Ich łączna wartość wynosi 595 tys. zł, co stanowi 96% kosztorysu zamawiającego.

Na rozstrzygnięcie czekają jeszcze części dotyczące powiatów: biłgorajskiego, janowskiego, kraśnickiego, lubartowskiego, łęczyńskiego, parczewskiego, świdnickiego, tomaszowskiego, włodawskiego i lubelskiego.

AKTUALIZACJA: 28 października opublikowano informację o podpisaniu umów dotyczących powiatów: janowskiego (część 5b), parczewskiego, świdnickiego i tomaszowskiego.

JK


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Uber "naprawia" GPS w miastach
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS