wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2020-10-15| Geodezja, Edukacja

Inauguracja roku akademickiego na WILiG WAT za nami

Na Wydziale Inżynierii Lądowej i Geodezji 9 października już po raz 70. zabrzmiała studencka pieśń „Gaudeamus igitur”, która tradycyjnie oznacza rozpoczęcie nowego roku akademickiego.


Inauguracja roku akademickiego na WILiG WAT za nami
Inauguracja roku akademickiego na WILiG WAT za nami
Inauguracja roku akademickiego na WILiG WAT za nami
Inauguracja roku akademickiego na WILiG WAT za nami
Immatrykulacja studentów pierwszego roku studiów to ważny dzień nie tylko dla „pierwszaków”, ale także dla całej społeczności Wydziału. W tym roku wydziałowa społeczność studencka powiększyła się o prawie 400 studentów studiów I stopnia (cywilnych) oraz jednolitych studiów magisterskich (wojskowych).

Uroczyste ślubowanie studenckie złożyli studenci studiów wojskowych oraz przedstawiciele studentów studiów cywilnych. Studenci, którzy w procesie rekrutacji uzyskali najlepsze wyniki otrzymali pamiątkowe symboliczne indeksy. Dziekan płk prof. dr hab. inż. Michał Kędzierski pogratulował nowo przyjętym studentom bardzo dobrych wyników egzaminów maturalnych, bo tylko uzyskanie wysokich ocen gwarantowało przekroczenie progu WAT. Zapewnił ich, że trafili w ręce doświadczonej kadry badawczo-dydaktycznej, która stworzy warunki do zdobycia wiedzy i umiejętności niezbędnych do podjęcia ambitnej pracy w zawodach geodety i budowlańca.

Na wniosek Kapituły Godności Honorowej dziekan wyróżnił medalem „Zasłużony dla Wydziału” płk. mgr. inż. Jacka Sankowskiego, zastępcę dyrektora Departamentu Infrastruktury MON. Natomiast dr. inż. Piotrowi Walczykowskiemu, kierownikowi Zakładu Geodezji, Teledetekcji i Rozpoznania Obrazowego, wręczył nominację na stanowisko profesora uczelni w grupie pracowników dydaktycznych. Decyzją dziekana nauczyciele akademiccy, którzy w roku akademickim 2019/2020 uzyskali znaczące sukcesy w pracy naukowej, zostali przy okazji tej uroczystości wyróżnieni nagrodami I, II i III stopnia.

Źródło: WILiG WAT


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
POZIOM NAUCZANIA? Jaki jest obecnie poziom nauczania geodezji na WAT
odpowiedz zgłoświadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Zwycięski projekt studentów AGH
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS