wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2020-10-12| Geodezja, Sprzęt, Software

Intergeo Digital 2020. Czy warto wziąć udział?

Już we wtorek ruszają międzynarodowe targi geodezyjne Intergeo (13-15 października). Z powodu pandemii koronawirusa wydarzenie odbędzie się wyłącznie on-line. Udział w nim z pewnością będzie łatwiejszy i tańszy, ale czy równie ciekawy jak w latach poprzednich?


Intergeo Digital 2020. Czy warto wziąć udział?

Z pewnością organizatorzy zrobili sporo, by mimo tych ograniczeń targi były jak najciekawsze. Wdrożono bowiem platformę internetową, która pozwoli nie tylko oglądać wirtualne stoiska wystawców (w tym ich prospekty czy filmy), ale także brać udział w wykładach i prezentacjach czy prowadzić na żywo indywidualne rozmowy biznesowe. Wdrożono nawet specjalne narzędzie, które będzie automatycznie tłumaczyć transmisję wideo na 8 języków, w tym polski.

Podobnie jak podczas poprzednich edycji, tak i w tym roku na Intergeo odbędą się seminaria tematyczne – oczywiście tym razem będą one miały wyłącznie formę on-line. Są one poświęcone m.in. innowacjom pomiarowym, bezzałogowym maszynom latającym czy inteligentnym miastom. Przewidziano nawet internetową transmisję z powietrznych pokazów dronów.

Wystawców mniej, ale liderów nie zabraknie

Odmienna forma targów przyciągnęła zdecydowanie mniejszą liczbę wystawców. W zeszłym roku na Intergeo w Stuttgarcie swoją ofertę prezentowało ponad 700 firm, tymczasem na Intergeo Digital swoje wirtualne stoiska pokaże 228 podmiotów. Warto jednak podkreślić, że wśród nich nie zabraknie czołowych światowych producentów sprzętu i oprogramowania pomiarowego, takich jak choćby: Hexagon, Trimble, Riegl, Esri, DJI, Javad czy Autodesk. Już teraz niektórzy z nich zapowiadają, że Intergeo 2020 będzie miejscem ciekawych premier. Najważniejsze z nich z pewnością będziemy prezentować na Geoforum.

Dodajmy, że jedynym reprezentantem naszego kraju będzie Warszawskie Przedsiębiorstwo Geodezyjne.

Jak wziąć udział?

By skorzystać z możliwości, jakie oferują targi Intergeo-Digital, należy kupić bilet w cenie 35 euro. Nim to jednak zrobimy, warto odwiedzić strony internetowe poszczególnych wystawców. Niektórzy z nich oferują bowiem bezpłatne „wejściówki”. Po zdobyciu biletu należy jeszcze zainstalować na swoim komputerze oprogramowanie Alfaview.

Targi Intergeo Digital oficjalnie rozpoczną się we wtorek 13 października o godzinie 9:00 i potrwają do czwartku.

JK


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Ewolucja OSM od 2006 do 2018 roku
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS