wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2020-10-06| Geodezja, Przetargi, Kataster

Rusza spora modernizacja EGiB w powiecie nowosądeckim

Starostwo w Nowym Sączu podpisało 7 umów o łącznej wartości 9,7 mln zł na usługi cyfryzacji i poprawy jakości mapy ewidencyjnej oraz modernizacji EGiB.


Rusza spora modernizacja EGiB w powiecie nowosądeckim

Zamówienie na te prace cieszyło się sporym zainteresowaniem wykonawców. Swoje oferty do 7 części przedstawiło 7 firm lub konsorcjów, przy czym dla każdej części zamawiający miał do wyboru przynajmniej po dwie propozycje.

Najwięcej umów zawarto z rzeszowską firmą Geokart-International – zrealizuje ona 6 z 7 części. Przedmiotem podpisanych z nią kontraktów jest modernizacja EGiB w: Nowym Sączu, Grybowie, Krynicy-Zdroju, Łososinie Dolnej, Piwnicznej-Zdroju oraz w Starym Sączu. Wartości zawartych umów to odpowiednio: 3,37 mln zł, 2,20 mln zł, 0,70 mln zł, 1,13 mln zł, 0,79 mln zł oraz 0,82 mln zł. Łączne wynagrodzenie dla tej firmy opiewa zatem na nieco ponad 9 mln zł, co stanowi 99% kosztorysu starostwa.

Część 3 obejmującą wykonanie prac modernizacyjnych w mieście Krynicy-Zdroju wykona z kolei firma OPGK Kraków. Wartość podpisanej z nią umowy to 676 tys. zł (121% budżetu zamawiającego).

Czas realizacji wszystkich części wyznaczono na 500 dni od podpisania umowy.

Zamówienie jest częścią wartego 16 mln zł projektu „Cyfryzacja zasobów geodezyjnych i kartograficznych Powiatu Nowosądeckiego i Miasta Nowy Sącz” współfinansowanego ze środków RPO Województwa Małopolskiego.

JK


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Kolorowe wideo z orbity
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS