wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2020-09-30| GNSS

GROM zamawia odbiorniki GNSS

Jednostka Wojskowa GROM ogłosiła przetarg na dostawę 230 odbiorników GNSS.


GROM zamawia odbiorniki GNSS <br />
fot. grom.wp.mil.pl
fot. grom.wp.mil.pl
Zamówienie podzielono na dwie części. Pierwsza obejmuje dostawę 180 odbiorników doręcznych (dodatkowo opcjonalne 70), druga – 50 odbiorników naręcznych. Urządzenia mają mieć możliwość pracy w każdych warunkach pogodowych oraz w warunkach mocno utrudnionego kontaktu z satelitami lub jego braku, np. w gęstym lesie czy pod nawisem skalnym.

Odbiorniki doręczne powinny także posiadać możliwość nawigowania z wykorzystaniem satelitów GPS, GLONASS i Galileo, a naręczne: GPS i GLONASS. Poza tym urządzenia powinny być wodoszczelne (wytrzymać co najmniej 30 minut pod wodą przy zanurzeniu 1 m), posiadać wbudowany 3-osiowy kompas (odbiorniki doręczne), informacje o położeniu słońca i księżyca oraz mieć możliwość pomiaru ciśnienia i wysokości.

Oferty można składać do 6 października br.

AW


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Wybór dostawcy będzie najlepszą reklamą ;)
odpowiedz zgłoś
odp: Wybór tak, dostawcą będzie instruktor narciarstwa.
 2 
 1 
odpowiedz zgłoś
Ja cie nie mogę... Też chcę taki odbiornik...
 1 
 4 
odpowiedz zgłoś
2 komentarzewiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Geospatial Revolution, odc. 1
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS