wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2020-09-29| Geodezja, Przetargi

Tarnów zamawia cyfryzację operatów

Urząd Miasta Tarnowa ogłosił przetarg na rozbudowę cyfrowego repozytorium operatów miejscowego Grodzkiego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej.


Tarnów zamawia cyfryzację operatów <br />
fot. SIWZ
fot. SIWZ
Zakres zamówienia obejmuje cyfryzację zasobu poprzez wykonanie skanowania, indeksacji, określenia zakresów przestrzennych oraz wykonanie wszelkich innych działań mających na celu przeniesienie wskazanych przez zamawiającego analogowych dokumentów operatów geodezyjnych zasobu GODGiK do postaci elektronicznych rejestrów systemu EWID 2007 określonych w rozporządzeniu ministra administracji i cyfryzacji z 5 września 2013 r. w sprawie organizacji i trybu prowadzenia państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego.

Do skanowania przeznaczonych jest około 2,2 tys. szt. operatów dotyczących opracowań prawnych. Liczba przeliczeniowych stron A4 operatów podlegającym skanowaniu to około 90 tys. W zdecydowanie większości operaty geodezyjne przeznaczone do skanowania pochodzą z lat 2011–2019. Natomiast około 60 sztuk operatów pochodzi z lat 1966–2010, dla nich wymagane będzie także nadanie właściwego numeru ewidencyjnego. Oprócz operatów geodezyjnych przeznaczonych do cyfryzacji należy także dokonać cyfryzacji analogowych wykazów synchronizacyjnych miasta Tarnowa. Wykazy synchronizacyjne miasta Tarnowa to jeden metr bieżący dokumentacji formatu A4, która jest przechowywana w teczkach wiązanych.

Oferty zabezpieczone wadium w wysokości 2 tys. zł można składać do 30 października br. Kryteriami oceny ofert będą: cena (60%), rozszerzenie rękojmi na wykonany przedmiot zamówienia (25%) i dodatkowe doświadczenie zawodowe osoby skierowanej do realizacji przedmiotu zamówienia (15%).

Niniejsze zamówienie jest kontynuacją prac wykonanych w okresie marzec–grudzień 2019 roku w ramach realizacji projektu „Integracja e-usług w informacji przestrzennej Powiatu Tarnowskiego” o wartości 14 mln zł. Zadanie jest współfinansowane z EFRR w ramach poddziałania 2.1.4 E-usługi w informacji przestrzennej, działanie 2.1 E-administracja i otwarte zasoby, oś priorytetowa 2. Cyfrowa Małopolska oraz RPO Województwa Małopolskiego na lata 2014–2020 w ramach projektu projektu pn. „Integracja e-usług w informacji przestrzennej Powiatu Tarnowskiego”.

AW


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Mazurska perełka architektury w chmurze punktów
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS