wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2020-09-28| Geodezja, Przetargi

Oferty na modernizację podlaskiej EGiB powyżej budżetu

Mimo ofert przekraczających budżet Związek Powiatów Województwa Podlaskiego podpisał 5 umów na modernizację ewidencji gruntów i budynków w powiatach łomżyńskim, wysokomazowieckim i sokólskim. Łączna wartość kontraktów opiewa na ponad 5 mln zł.


Oferty na modernizację podlaskiej EGiB powyżej budżetu

Prace modernizacyjne w powiecie wysokomazowieckim obejmą jednostkę Wysokie Mazowieckie. Umowę o wartości 1,17 mln zł (158% budżetu) podpisano z konsorcjum firm Gispro ze Szczecina i ProGIS z Giżycka.

Z kolei w powiecie łomżyńskim prace realizowane będą w jednostce Wizna. Kontrakt na to zadanie podpisano z firmą PUG Geokart Łomżyński z Łomży – jego wartość to 450 tys. zł (123% budżetu).

Dodajmy, że w przedmiotowym przetargu z powodu zbyt drogich ofert ZPWP unieważnił części dotyczące modernizacji EGiB w jednostkach Nowogród i Piątnica w powiecie łomżyńskim. Kolejne zamówienie na te prace rozpisano pod koniec lipca br. W tym przypadku przedstawione oferty również przekraczają kosztorys zamawiającego, choć w przypadku jednostki Nowogród tylko nieznacznie. ZPWP nie podjął jeszcze decyzji o udzieleniu zamówienia.

Umowy dla powiatu sokólskiego dotyczą prac modernizacyjnych w jednostkach: Sidra, Janów oraz Korycin. Wszystkie trzy części zrealizuje firma PUGP Geomiar z Jarosławia. Łączna wartość podpisanych z nią umów to blisko 3,5 mln zł. To blisko 1,5 mln zł więcej niż kosztorys zamawiającego.

JK


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
a koordynatorzy projektów Ogólnie projekty trwają już ze dwa lata, a dopiero teraz wyłoniono koordynatorów projektów, którzy na finiszu (bo SIWZy juz dawno napisane, większość robót zakończone) zgarną po 83000zł. Żyć nie umierać.
 2 
odpowiedz zgłoś
Zapach kryminału.... Mozna ...można. Ale kto odsiedzi wyrok ????
 2 
odpowiedz zgłoś
2 komentarzezobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Uber "naprawia" GPS w miastach
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS