wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2020-09-23| Przetargi, Software

GUGiK zamawia oprogramowanie na potrzeby UMM

Główny Urząd Geodezji i Kartografii ogłosił przetarg obejmujący przedłużenie subskrypcji na aktualizację oprogramowania Automapa i Targeo wykorzystywanego w ramach Uniwersalnego Modułu Mapowego wraz z gwarancją.. Szacunkowa wartośc zamówienia to 1,08 mln zł netto.


GUGiK zamawia oprogramowanie na potrzeby UMM <br />
Uniwersalny Moduł Mapowy
Uniwersalny Moduł Mapowy
Przedmiotem zamówienia jest przedłużenie subskrypcji dla oprogramowania firmy AutoMapa – obejmującego 1 licencję Targeo na cały moduł UMM oraz 12 tys. licencji stanowiskowych AutoMapa – dostarczonego w ramach Uniwersalnego Modułu Mapowego (UMM) wraz z gwarancją.

Zamawiający oczekuje udzielenia dostępu do nowych wersji oprogramowania w okresie rozpoczynającym się do 7 dni od momentu podpisania umowy i trwającym do 28 czerwca 2021 r. z wyrównaniem terminu wygaśnięcia wszystkich subskrypcji. Dotychczasowa subskrypcja na oprogramowanie aktywna była do dnia 28 grudnia 2019 r.

Oferty można składać do 26 października.

Uniwersalny Moduł Mapowy to system zapewniający bezpłatny i bezpośredni dostęp do danych przestrzennych państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego (PZGiK) dla użytkowników systemów włączonych w system powiadamiania ratunkowego, czyli: Systemu Wspomagania Dowodzenia Policji, Systemu Wspomagania Dowodzenia Państwowej Straży Pożarnej, Systemu Informatycznego Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego, Systemu Wspomagania Dowodzenia Państwowego Ratownictwa Medycznego.

AW


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Jednak ludzie się zmieniają Ooooo nareszcie !!! Tylko po co teraz jak UMM zaorany bo przecież ni policja ani PSP nie będą korzystać z czegoś co od roku nie jest utrzymywane a podejście władzy gugik jakie jest do UMM to każdy wie.
 2 
odpowiedz zgłoświadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Wypis lub wyrys przez ePUAP
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS