wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2020-09-22| GIS

Geoportal na podium urzędowych witryn

Jak chwali się GUGiK, Geoportal awansował właśnie na trzecie miejsce najpopularniejszych urzędowych stron internetowych.


Geoportal na podium urzędowych witryn

Tak wynika ze statystyk publikowanych na Widok.gov.pl. Wskazują one, że w tym roku Geoportal.gov.pl odwiedziło już 4,02 mln użytkowników. Tym samym rządowy serwis mapowy wyprzedził portal Obywatel.gov.pl, który dotychczas zanotował 3,96 mln użytkowników.

Liderem zestawienia pozostaje portal CEIDG notujący 8,09 mln użytkowników, a na drugim miejscu plasuje się Biznes.gov.pl z liczbą użytkowników na poziomie 7,73 mln.

Jak wyjaśnia GUGiK, statystyki dla Geoportalu za ten rok już teraz są wyższe niż w całym roku 2019 (3,95 mln). Jeżeli ten trend się utrzyma, to liczba użytkowników strony na koniec 2020 roku będzie o ok. 50% wyższa niż w roku ubiegłym.

JK


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
. wchodzą wchodzą to i wyjdą kiedyś
odpowiedz zgłoś
. Tyle wejść że geoportal przestał działać, serwery zapchane ;)
 1 
odpowiedz zgłoś
Czy nie ma ważniejszych tematów? Czy kogoś to interesuje.
 2 
 3 
odpowiedz zgłoś
Tak, jasne 4 mln użytkowników. Na widok.gov.pl widzę że są na 4 miejscu i że mają 3.95 mln odsłon a nie użytkowników.
 2 
odpowiedz zgłoś
odp: Tak, jasne widok korzysta z GA. Wartości pokazywane w widoku jako "odwiedziny" to faktyczni "users" w GA. Nie wiem kto taką gafę popełnił, ale prawidłowa nomenklatura jest użyta w wiadomości GUGIK.
 2 
odpowiedz zgłoś
odp: odp: Tak, jasne Nie może korzystać z GA do zbierania informacji. Nie widzę takiej informacji w polityce prywatności geoportalu. Do zobaczenia w UODO.
 2 
 4 
zgłoś
4 komentarzezobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Mobilne skanowanie na Motławie
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS