wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2020-09-14| Geodezja, Software

Zabłyśnij w sieci. Jak samodzielnie przygotować stronę internetową firmy geodezyjnej?

Wiele firm geodezyjnych nadal nie posiada własnej strony internetowej albo posiada taką, której wygląd i treść trącą myszką. We wrześniowym GEODECIE udowadniamy, że opracowanie atrakcyjnej witryny nie jest ani drogie, ani czasochłonne, ani trudne.


Zabłyśnij w sieci. Jak samodzielnie przygotować stronę internetową firmy geodezyjnej?
Przeglądając strony internetowe polskich przedsiębiorstw geodezyjnych – zarówno tych małych, jak i dużych – trudno nie odnieść wrażenia, że wielu geodetów wciąż ignoruje potrzebę posiadania własnej wizytówki w sieci. A przecież to nie tylko sposób na uwiedzenie klienta atrakcyjną ofertą (czy to cenową, czy jakościową), ale także na przyciągnięcie wartoś­ciowych pracowników oraz na budowanie pozytywnego wizerunku w branży. Z pewnością dla wielu wymówką jest brak czasu na przygotowanie strony lub pieniędzy na zlecenie jej profesjonalnego wykonania. Jak udowodnimy w niniejszym artykule, by w atrakcyjny sposób pokazać się w internecie, wcale nie potrzeba ani wielkich pieniędzy, ani dwutygodniowego urlopu, ani umiejętności programowania.

• Po pierwsze, treść

Jeśli chodzi o czas, to zapewne najwięcej poświęcimy go na przygotowanie projektu strony oraz treści. Zróbmy to na samym początku, bo wtedy trafniej dobierzemy odpowiedni motyw graficzny witryny. Przede wszystkim zastanówmy się, o czym chcemy pisać. Oczywiście, punktem obowiązkowym są podstawowe dane firmy:
adres, e-mail, kierownictwo, NIP, REGON itp. Oprócz tego przyda się przedstawienie historii firmy, aktualnej oferty, cennika, wykorzystywanego sprzętu, zrealizowanych projektów, referencji czy ofert pracy. Warto także pomyśleć o czymś oryginalnym lub zaskakującym – mogą to być np. fachowe porady, prezentacje sylwetek pracowników czy relacje z pomiarów bądź wydarzeń „po fajrancie”...

Pełna treść artykułu we wrześniowym wydaniu miesięcznika GEODETA

• Zamów wersję papierową • Zamów wersję cyfrową

Redakcja


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Geodezja Najlepiej byłoby "bardzo drogo bo geodezja musi kosztować"
odpowiedz zgłoś
Mensus Miało być "tanio, szybko, niedokładnie!"
 1 
odpowiedz zgłoś
geodezja Tanio szybko i dokładnie to jakoś nie łączy się razem.
 6 
odpowiedz zgłoś
3 komentarzezobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Kolorowe wideo z orbity
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS