wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2020-09-11| Geodezja, Imprezy

Intergeo Digital 2020: ostatnia szansa na darmowe bilety

Jeszcze tylko do 15 września (wtorek) można uzyskać darmowy bilet na tegoroczne międzynarodowe targi geodezyjne Intergeo.


Intergeo Digital 2020: ostatnia szansa na darmowe bilety

Przypomnijmy, że według pierwotnego planu impreza miała odbyć się w Berlinie. Pandemia koronawirusa oraz związane z tym obostrzenia wprowadzone przez lokalne władze sprawiły jednak, że w tym roku targi będą miały formę wyłącznie cyfrową.

Termin wydarzenia pozostaje bez zmian – to 13-15 października. Podczas wirtualnych targów każdy z wystawców będzie miał swoje wirtualne stoisko, tj. zakładkę informującą o ofercie firmy. Znajdziemy tam prezentację przedsiębiorstwa i jego produktów np. w formie ulotek, zdjęć czy filmów. Oprócz tego wystawcy przygotują wirtualne pokoje spotkań, gdzie goście będą mogli odbyć rozmowy na żywo z przedstawicielami firmy.

Na razie swój udział w wydarzeniu zadeklarowało 172 wystawców. Wśród nich są tacy znani producenci rozwiązań pomiarowych jak: Hexagon, Riegl, DJI, Autodesk, Bentley Systems, Trimble czy Topcon. Polskę reprezentować będzie Warszawskie Przedsiębiorstwo Geodezyjne.

Do 15 września bilety na Intergeo Digital są bezpłatne – można je zdobyć na stronie internetowej targów. Po tym terminie będą kosztować 35 euro. Udział w 3-dniowej konferencji wynosi z kolei 250 euro, a po 15 września – 280 euro.

JK


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Apeks skanuje zabytkowe młyny
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS