wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2020-09-09| Geodezja, Przetargi

GUGiK szykuje kolejną inwestycję w infrastrukturę informatyczną

Nawet 4,6 mln zł wart jest ogłoszony właśnie przetarg na zakup usługi utrzymania infrastruktury SIG (Systemów Informatycznych GUGiK).


GUGiK szykuje kolejną inwestycję w infrastrukturę informatyczną

Jak czytamy w specyfikacji zamówienia, jego przedmiotem jest świadczenie usług utrzymania administrowania i eksploatacji infrastruktury programowo-sprzętowej SIG. Mają one obejmować zapewnienie operacyjnego utrzymania elementów infrastruktury w warstwach aplikacyjnej, szyny usług, baz danych, storage, sieci, wirtualizacji oraz środowisk monitorowania i backupu poprzez realizację zadań i aktywności z zakresu poszczególnych procesów zawartych w bibliotece dobrych praktyk zarządzania usługami ITIL. Czas realizacji zamówienia to 12 miesięcy z opcją przedłużenia o kolejny rok.

Oferty zabezpieczone wadium w wysokości 56 tys. zł można składać do 12 października.

JK


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Tak dla kontrastu Zobaczymy jak długo jeszcze w podgikach będą aktualizować bazy za najniższą krajową.
 1 
odpowiedz zgłoś
miliony to trzeba wydawać na informowanie przeróżnych instytucji, organów, firm projektowych itd, że stan ewidencji gruntów i budynków jest tragiczny, że baza jest niespójna, jakie ma i będzie to miało konsekwencje w przyszłości i jakie zapisy trzeba w przetargach umieszczać, aby ten stan ewidencji poprawiać. Co z tego, że MDCP powstanie za 1/3 szacowanej ceny, jak ewidencji ona nie poprawi! Co nam z wyświetlania szybko i kolorowo byle czego?
 1 
 5 
odpowiedz zgłoś
Utrzymanie to nie inwestycja, to utrzymanie tego co jest za tych którzy utrzymać swojego nie potrafią sami. Dziwne, że w wymienionych systemach nie ma takich punktów adresowych GUGiKu, ani usług sieciowych KIEG i innych nowości, które się pojawiły z obecnym GGK. Jeśli to nie jest System Informatyczny GUGiKu to czyj to jest system i gdzie się znajduje ?
 2 
odpowiedz zgłoś
3 komentarze



zobacz też:



wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Podnoszenie mostu na budowie Świątyni Opatrzności Bożej
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS