wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2020-08-18| Przetargi

Rusza cyfrowa archiwizacja w lubelskich powiatach

Rozstrzygnięto przetarg na skanowanie dokumentów PZGiK dla pięciu lubelskich powiatów: krasnostawskiego, lubelskiego, parczewskiego, radzyńskiego i ryckiego. Łączna wartość podpisanych umów wynosi 720,6 tys. zł brutto.


Rusza cyfrowa archiwizacja w lubelskich powiatach
Przedmiotem zamówienia jest skanowanie dokumentów geodezyjno-kartograficznych zgromadzonych w powiatowych ośrodkach dokumentacji geodezyjnej i kartograficznej oraz utworzenie baz danych i zasilenie tymi bazami systemu ewidencji materiałów stanowiących wyniki prac geodezyjnych i kartograficznych PODGiK. Dokumentami podlegającymi archiwizacji są materiały wytworzone w wyniku prac geodezyjnych przyjętych do zasobu.

Zamówienie cieszyło się sporym zainteresowaniem, dla każdej z pięciu części, na które zostało podzielone, wpłynęło od 3 do 9 propozycji (informacja z otwarcia ofert).

Poszczególne części zrealizują dwie firmy (wszystkie kwoty brutto):
1. powiat krasnostawski (34 tys. kart A4 do skanowania) – PUGP Geomiar z Jarosławia za 33,9 tys. zł,
2. powiat lubelski (250 tys.) – Jaketron Jakub Fryziel z Tomaszowa Mazowieckiego za 116,9 tys. zł,
3. powiat parczewski (18 tys.) – PUGP Geomiar z Jarosławia za 26,1 tys. zł,
4. powiat radzyński (978 tys.) – Jaketron Jakub Fryziel z Tomaszowa Maz. za 418,2 tys. zł,
5. powiat rycki (268 tys.) – Jaketron Jakub Fryziel z Tomaszowa Maz. za 125,5 tys. zł.

Zamówienie realizowane jest w ramach projektu „e-Geodezja – cyfrowy zasób geodezyjny województwa lubelskiego” o wartości 187 mln zł.

AW


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Podnoszenie mostu na budowie Świątyni Opatrzności Bożej
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS