wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2020-08-17| Teledetekcja, Sprzęt, Przetargi, Software

PWSTE znów zamawia stacje fotogrametryczne

Państwowa Wyższa Szkoła Techniczno-Ekonomiczna im. ks. Bronisława Markiewicza w Jarosławiu po raz trzeci ogłosiła przetarg na dostawę sprzętu i oprogramowania do laboratoriów geodezyjno-kartograficznych uczelni.


PWSTE znów zamawia stacje fotogrametryczne <br />
Kampus PWSTE (fot. PWSTE)
Kampus PWSTE (fot. PWSTE)

Tym razem zamówienie podzielono na dwie części. Część pierwsza obejmuje dostawę stacji roboczych fotogrametrycznych dla grafiki 3D (17 zestawów), a także zestawy komputerowe (17 sztuk). Część druga obejmuje oprogramowanie stacji fotogrametrycznych (17 stanowisk),

Oferty zabezpieczone wadium w wysokości 1 tys. zł dla każdej z części można składać do 17 września br. Kryteriami oceny ofert będą: cena (58%) i okres gwarancji (42%).

Przypomnijmy, że w pierwszym przetargu, ogłoszonym przez uczelnię we wrześniu ubiegłego roku, obecny przedmiot zamówienia stanowił jedną z 4 części zamówienia (zamawiano wówczas m.in. instrumenty do laboratorium metrologii geodezyjnej z oprogramowaniem, oprogramowanie specjalistyczne do obróbki skanowania laserowego oraz opracowań geoinformatycznych, a także drona wraz z oprogramowaniem fotogrametrycznym). Natomiast jedyna złożona wówczas oferta na tę część blisko dwukrotnie przekraczała budżet zamawiającego, dlatego postępowanie unieważniono.
W drugim przetargu, ogłoszonym w maju br., zamawiający przeznaczył na realizację zamówienia (wówczas zamówienie nie było dzielone na części) niecałe 270 tys. zł brutto. Dwie spośród trzech złozonych ofert ponad 3-krotnie przekraczały budżet zamawiającego. Jedyna oferta mieszcząca się w budżecie okazała się być niezgodna z SIWZ w związku z tym zamawiający unieważnił całe postępowanie.

Przetarg realizowany jest w ramach projektu „Rozbudowa bazy dydaktycznej PWSTE w Jarosławiu w celu dostosowania efektów kształcenia do wymogów stawianych przez rynek pracy” współfinansowanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020.

AW


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Mobilne skanowanie na Motławie
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS