wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2020-08-10| Mapy, Teledetekcja, Przetargi, Instytucje

Kto opracuje kolejne ortofotomapy na zlecenie GUGiK?

Główny Urząd Geodezji i Kartografii podpisał ostatnią z umów na wykonanie zdjęć lotniczych, NMT i ortofotomapy w ramach ogłoszonego w styczniu 7-częściowego przetargu dla 91 tys. km kw. kraju.


Kto opracuje kolejne ortofotomapy na zlecenie GUGiK?
Kto opracuje kolejne ortofotomapy na zlecenie GUGiK? <br />
Zakres całego przetargu dla rozdzielczości 10 cm (kolor czerwony) i 25 cm (pomarańczowy)
Zakres całego przetargu dla rozdzielczości 10 cm (kolor czerwony) i 25 cm (pomarańczowy)
Efektem realizacji podpisanego 3 sierpnia kontraktu będzie ortofotomapa z terenowym rozmiarem piksela 25 cm dla województwa kujawsko-pomorskiego. Zamówienie wykona konsorcjum spółek OPEGIEKA Elbląg i Gispro ze Szczecina za 1,078 mln zł.

Przypomnijmy, że w kwietniu podpisano umowy na realizację pozostałych części zamówienia, których efektem będzie ortofotomapa z terenowym rozmiarem piksela:
• 10 cm dla miast: Iława, Ostróda, Brzeg, Kędzierzyn-Koźle, Racibórz, Zawiercie, Myszków, Nysa, Kluczbork, Prudnik, Pszczyna, Andrychów, Zakopane, Nowy Targ, Tarnów, Mielec, Rzeszów, Jarosław;
• 25 cm dla województw: pomorskiego, wielkopolskiego i dolnośląskiego.

Prace te wykonuje to samo konsorcjum (podpisano z nim 4 umowy o wartości 2,03 mln zł, cz. 2, 3, 4, 7), a także firma MGGP Aero z Tarnowa (2 umowy o łącznej wartości 1,45 mln zł, cz. 1 i 6). Informacja z otwarcia ofert

Całość prac ma być zrealizowana do połowy grudnia br.

AW


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Najdokładniejsza mapa magnetyczna Ziemi
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS