wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2020-07-29| Przetargi

Powiat wadowicki podpisał kolejną umowę w przetargu na geodezyjne bazy

Starostwo w Wadowicach podpisało umowę na założenie baz BDOT500 i GESUT dla jednostki ewidencyjnej Spytkowice.


Powiat wadowicki podpisał kolejną umowę w przetargu na geodezyjne bazy
Przypomnijmy, że przetarg ogłoszony w lutym br. cieszył się sporym zainteresowaniem. Dla każdej z czterech części, na które podzielono zamówienie, złożono 4-6 ofert. Umowy dla trzech z nich (Stryszowa, Wieprza i Lanckorony) podpisano na początku czerwca.

Zamówienie dla Spytkowic (podobnie jak dla Stryszowa i Wieprza) zrealizuje firma Studio Plan Mateusz Czerch z Bielska-Białej za 278 tys. zł (budżet 279 tys. zł). Łączna wartośc wszystkich podpisanych w tym przetargu umów wynosi blisko 1,1 mln zł.

Zamówienie jest częścią projektu „E-usługi w informacji przestrzennej Powiatu Wadowickiego” o wartości 9,27 mln zł współfinansowanego ze środków RPO Województwa Małopolskiego. W jego ramach rozstrzygnięto wcześniej przetargi na bazy BDOT500 i GESUT dla jednostek: Wadowice – obszar wiejski, Andrychów – miasto, Kalwaria Zebrzydowska – miasto, Mucharz oraz Brzeźnica.

AW


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Geospatial Revolution, odc. 1
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS