wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2020-07-27| Geodezja, Prawo

Duże zainteresowanie telekonferencją GUGiK o nowelizacji Pgik

Na zaplanowaną na najbliższy piątek (31 lipca) telekonferencję organizowaną przez głównego geodetę kraju zapisało się już ponad tysiąc osób. Lista zgłoszeń jest wciąż otwarta.


Duże zainteresowanie telekonferencją GUGiK o nowelizacji Pgik <br />
fot. Pixabay
fot. Pixabay

Spotkanie będzie poświęcone nowelizacji Prawa geodezyjnego i kartograficznego, która wchodzi w życie 31 lipca. Rozpocznie się o godzinie 10:00 i potrwa około dwóch godzin. Konferencja jest otwarta zarówno dla przedstawicieli Służby Geodezyjnej i Kartograficznej, jak i wykonawców prac geodezyjnych. Na spotkanie można się zapisać poprzez internetowy formularz.

Wideokonferencja będzie prowadzona za pośrednictwem platformy Zoom – link do niej wraz z instrukcją obsługi zostanie przesłany uczestnikom w czwartek.

Zobacz też: cykl artykułów na Geoforum.pl poświęcony nowelizacji Pgik

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Zawsze spodziewałbym się dużego zainteresowania jeśli formularz zgłoszeniowy nie ma captchy. Coś jak duże zainteresowanie konkursem wyboru Youtubera roku skądinąd jak się okazuje sławniejszego od obecnego GGK. Ktoś dobrze się znowu bawi kosztem naszego zacnego GGK ? :):)
 1 
 1 
odpowiedz zgłoś
A nowe rozporządzenia - czy i kiedy się ich doczekamy?
 2 
odpowiedz zgłoś
odp: A nowe rozporządzenia Jak tylko panowie producenci z GGK ustalą ich treść i zakres to je zobaczysz. Dostaniesz kilka dni na opiniowanie i nie zdziw się jak wszystkie uwagi zostaną odrzucone, a następnie będzie można zamawiać aktualizacje oprogramowania za grube miliony.
 2 
odpowiedz zgłoś
odp: odp: A nowe rozporządzenia Odpowiedz juz na stronie co do zarzutów jest
 2 
zgłoś
odp: odp: A nowe rozporządzenia Której prokuratury stronie ?
 2 
zgłoś
odp: odp: A nowe rozporządzenia https://legislacja.rcl.gov.pl/projekt/12335058/kat alog/12695379#12695379
 1 
zgłoś
odp: odp: A nowe rozporządzenia Kolego "w" z GUGiK - pytam się o rozporządzenia (liczba mnoga), a nie jedno nie obecnie mało istotne rozporządzenie, które wskazałeś!
zgłoś
Wszyscy czekają co powie GGK o karze UODO.
 7 
odpowiedz zgłoś
odp: Wszyscy Oraz czy opowie coś o zeszłorocznej kontroli Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju i jej wynikach.
 7 
odpowiedz zgłoś
odp: odp: Wszyscy Myślę że kluczowy może być temat czy PRG w zakresie adresów jest aktualny. Jeszcze się okaże że nie jest i co wtedy ? :)
 8 
zgłoś
3 komentarzewiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
LiDAR rzuca nowe światło na cywilizację Majów
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS