wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2020-07-22| Geodezja, Przetargi

Drugie podejście do modernizacji PZGiK w Kielcach

Gmina Kielce po raz kolejny ogłosiła przetarg na modernizację EGiB, utworzenie bazy BDOT500 oraz cyfryzację materiałów PZGiK.


Drugie podejście do modernizacji PZGiK w Kielcach

Jest to już drugie podejście do rozstrzygnięcia tego zamówienia. W pierwszym, rozpisanym w styczniu, unieważniono wszystkie 4 części z powodu braku lub zbyt drogich ofert.

Rozpisane właśnie postępowanie tym razem składa się z 3 części. Obejmują one:

 1. Modernizację i dostosowanie baz danych ewidencji gruntów i budynków w 32 obrębach.
 2. Utworzenie bazy BDOT500 dla jednostki Miasto Kielce.
 3. Cyfryzację materiałów zasobu geodezyjnego i kartograficznego, w tym zeskanowanie około 1 mln przeliczeniowych stron A4 (30 tys. operatów) oraz zasilenie nimi systemu PZGiK; zasilenie obejmie także 350 tys. już zdigitalizowanych dokumentów.

Wszystkie powyższe prace mają zostać wykonane do końca sierpnia 2022 roku. Oferty zabezpieczone wadium w wysokości 20 tys. zł (cz. 1) lub 10 tys. zł (cz. 2 i 3) można składać do 25 sierpnia.

Zamówienie jest częścią projektu „e-Geodezja – cyfrowy zasób geodezyjny miasta Kielce” o wartości 3,24 mln zł, współfinansowanego ze środków RPO Województwa Świętokrzyskiego.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Modelowanie Dębu Bartek
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS