wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2020-07-16| Geodezja, GIS, Software

Virtuoso: subskrypcja na aplikacje Bentleya plus wsparcie ekspertów

Firma Bentley Systems – dostawca kompleksowego oprogramowania i usług w zakresie cyfrowych bliźniaków usprawniających projektowanie, budowę i eksploatację infrastruktury, ogłosił dziś, że jego Fundusz Akceleracyjny zainwestował w rozpoczęcie działalności nowej spółki Virtuosity. Będzie ona oferować subskrypcje Virtuoso, które obejmują – wraz z aplikacją do modelowania, symulacji lub budowy infrastruktury firmy Bentley – wirtualnie świadczone usługi eksperckie w celu przyspieszenia i usprawnienia realizacji projektów infrastrukturalnych.


Virtuoso: subskrypcja na aplikacje Bentleya plus wsparcie ekspertów <br />
Bentley MicroStation
Bentley MicroStation

Subskrypcje Virtuoso są teraz dostępne na stronie internetowej virtuosity.com i dotyczą aplikacji firmy Bentley, w tym: MicroStation, OpenBridge, OpenBuildings, OpenFlows, OpenRail, OpenRoads, OpenSite, OpenTower, OpenWindPower, AutoPIPE, ContextCapture, LEGION, MOSES, PLAXIS, RAM, SACS, SoilVision, STAAD i SYNCHRO oraz usługi w chmurze iTwin Design Review. Usługi eksperckie Virtuosity, dostępne za pośrednictwem „kluczy” subskrypcji Virtuoso, obejmują szereg szkoleń i indywidualnych działań szkoleniowych, a także możliwości uczenia się i treści na żądanie, które są dostosowywane podczas użytkowania aplikacji.

Allan Murphy, dyrektor generalny firmy Virtuosity, powiedział: „Światowi specjaliści ds. infrastruktury poznali nowe możliwości współpracy on-line. Uważamy, że jest to idealny czas na wprowadzenie naszej komercyjnej innowacji: subskrypcji Virtuoso, która poprawia funkcjonalność aplikacji dzięki pomocy ekspertów. Gromadzimy i udostępniamy on-line naszą wiedzę specjalistyczną w tej dziedzinie, aby każdy specjalista ds. infrastruktury działał z pewnością wirtuoza!”

Werner Felber, partner zarządzający w firmie Boley Geotechnick GmbH, powiedział: „Dzięki subskrypcjom Virtuoso specjaliści z naszych międzynarodowych zespołów mogą skuteczniej wspierać projekty. Eksperci Virtuosity pomogą nam zachować aktualność w zakresie cyfryzacji, stale wykorzystując nowości w aplikacjach Bentley, aby zapewnić nam konkurencyjność na rynku i najlepsze wyniki dla naszych klientów”.

Virtuosity jest wyłącznym globalnym dostawcą subskrypcji Virtuoso dla aplikacji firmy Bentley do modelowania, symulacji i budowy infrastruktury. Każda subskrypcja Virtuoso w unikatowy sposób łączy aplikacje z usługami ekspertów Virtuosity w celu przyspieszenia i usprawnienia realizacji projektów infrastrukturalnych.

Fundusz Akceleracyjny firmy Bentley Systems został założony w 2020 roku w celu inwestowania w nowych, rokujących uczestników otwartych ekosystemów, przyczyniających się do rozwoju cyfrowych bliźniaków infrastruktury. Fundusz ma na celu przyspieszenie tworzenia i obsługi cyfrowych bliźniaków oraz wspieranie technologii i innowacji, które są możliwe dzięki wspieraniu nowych przedsięwzięć, dokonywaniu inwestycji mniejszościowych oraz nabywaniu i rozwijaniu cyfrowych integratorów. Dotychczasowe inwestycje obejmują: Digital Water Works, Digital Construction Works, Virtuosity oraz The Cohesive Companies.

Źródło: Bentley Systems Polska, JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
? Ten artykuł to jakiś bełkot, brzmi jakby ktoś przepuścił go przez translatora.
 1 
odpowiedz zgłoś
odp: ? bo to jest bełkot niczego nie objaśniający ani nie wyjaśniający. Nie wiem do czego ta subskrybcja ma służyć która to wg Wikipedii jest Subskrypcja: "mechanizm (element stron WWW) służący do pobierania od użytkowników ich adresów e-mail, które są katalogowane w bazach danych i używane do wysyłania określonych informacji (np. newslettera czy ofert handlowych).Element składa się z formularza, w którym użytkownik wpisuje swój e-mail oraz przycisku, który wysyła zawartość formularza do skryptu przetwarzającego. W celu uniknięcia rozsyłania informacji do osób, które sobie tego nie życzą ? po zapisaniu się do subskrypcji na podany e-mail przychodzi list (generowany automatycznie), który zawiera link. Dopiero po kliknięciu łącza użytkownik jest zapisywany na listę mailingową i od tego momentu może otrzymywać informacje. Mechanizm subskrypcji zawiera również możliwość wypisania się z listy mailingowej przez użytkownika w dowolnym momencie."
odpowiedz zgłośzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Studenci inwentaryzują budynek AGH
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS