wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2020-07-13| artykuł sponsorowany | GIS, Teledetekcja, Sprzęt

NaviGate poszerza ofertę o drony marki ATMOS i FlyTech

Firma NaviGate Sp. z o.o. została wyłącznym autoryzowanym dystrybutorem produktów holenderskiej firmy ATMOS – producenta płatowców pionowego startu, a także autoryzowanym dystrybutorem krakowskiej firmy FlyTech UAV, która stworzyła innowacyjny bezzałogowy system powietrzny. W portfolio NaviGate – Centrum Dronów dotychczas znajdowały się takie marki, jak DJI Enterprise, MicaSense, Pix4D i Agisoft.


NaviGate poszerza ofertę o drony marki ATMOS i FlyTech
NaviGate poszerza ofertę o drony marki ATMOS i FlyTech <br />
ATMOS Marlyn
ATMOS Marlyn
NaviGate poszerza ofertę o drony marki ATMOS i FlyTech <br />
FlyTech UAV BIRDIE
FlyTech UAV BIRDIE
NaviGate poszerza ofertę o drony marki ATMOS i FlyTech

Flagowym produktem ATMOS jest płatowiec pionowego startu VTOL – ATMOS Marlyn. Bezzałogowy statek powietrzny jako rozwiązanie typu VTOL łączy w sobie zalety bezzałogowego statku powietrznego typu wielowirnikowiec (tj. możliwość pionowego startu w dowolnym miejscu) z zaletami drona typu płatowiec, czyli dużą prędkość przelotową, która pozwala na wykonanie nalotu nad znacznie większym obszarem niż standardowe wielowirnikowce. BSP ATMOS Marlyn wyróżnia możliwość wykonywania lotów (w tym startów i lądowań VTOL) przy bardzo silnym wietrze.

Głównym produktem FlyTech jest latające skrzydło UAV BIRDIE, które pozwala na pozyskanie wysokiej jakości danych szybko i wydajnie. Dron rekomendowany szczególnie geodezji, rolnictwu i leśnictwu, posiada system precyzyjnego pozycjonowania PPK/RTK L1 + L2 (opcja), co pozwala zapisywać w metadanych współrzędne środków rzutów zdjęć z centymetrowymi dokładnościami. Dzięki wytrzymałej konstrukcji i dołączanemu modułowi VTOL (opcja), BIRDIE pozwala na pracę w zróżnicowanych warunkach.

Oba drony są dostępne w ofercie firmy NaviGate Sp. z o.o. Bezzałogowe statki powietrzne można też zobaczyć „na żywo” w biurze NaviGate – Centrum Dronów w Krakowie lub umawiając się bezpośrednio na prezentację z przedstawicielem NaviGate Sp. z o.o. w dowolnym miejscu w Polsce.

Źródło: NaviGate


«« powrót
zobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Kolebka Polski w chmurze punktów
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS