wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2020-07-09| Teledetekcja, Sprzęt, Firma

NaviGate otwiera w Krakowie Centrum Dronów

Firma NaviGate otworzyła w Krakowie nowe biuro: NaviGate – Centrum Dronów, które zostało całkowicie poświęcone technologii UAV. Można tu sprawdzić i przetestować rozwiązania marki DJI Enterprise, Atmos, FlyTech, MicaSense, Pix4D czy Agisoft. Odwiedzający mogą również bezpłatnie skonsultować się z ekspertami z wieloletnim doświadczeniem w branży, którzy od lat realizują projekty związane z technologiami GIS, GPS/GNSS, geodezją, termowizją, zastosowaniem bezzałogowych statków powietrznych, fotogrametrią i teledetekcją.


NaviGate otwiera w Krakowie Centrum Dronów

W NaviGate – Centrum Dronów są także organizowane specjalistyczne szkolenia m.in. z fotogrametrii niskiego pułapu, teledetekcji multispektralnej czy z zastosowania dronów w konkretnej dziedzinie. Nowoczesna sala szkoleniowa, gdzie odbywają się zajęcia, jest wyposażona w wysokowydajne komputery z zainstalowanym oprogramowaniem Pix4Dmapper oraz Agisoft Metashape. Dzięki temu szkolenie przebiega sprawnie, a uczestnik ma zagwarantowany kompletny i nowoczesny sprzęt, który ułatwia mu pracę z wieloma danymi, na których odbywają się ćwiczenia praktyczne.

Firma NaviGate jest wyłącznym autoryzowanym dystrybutorem marki ATMOS i MicaSense w Polsce, autoryzowanym dystrybutorem DJI Enterprise, FlyTech, Agisoft, a także generalnym dystrybutorem Pix4D.

NaviGate – Centrum Dronów jest otwarte przy ul. Wadowickiej 8A w Krakowie, wejście D, na parterze, od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-17:00.

Źródło: NaviGate


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Uber "naprawia" GPS w miastach
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS