wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2020-07-07| Przetargi

Powiat wadowicki częściowo rozstrzygnął przetarg na geodezyjne bazy

Starostwo w Wadowicach podpisało umowy na założenie baz BDOT500 i GESUT dla trzech jednostek ewidencyjnych: Stryszów, Wieprz i Lanckorona. Łączna wartośc podpisanych umów wynosi 817 tys. zł.


Powiat wadowicki częściowo rozstrzygnął przetarg na geodezyjne bazy
Przetarg cieszył się sporym zainteresowaniem dla każdej z czterech części, na które podzielono zamówienie, złożono 4-6 ofert. Dla poszczególnych części prace wykonają:
1. Studio Plan Mateusz Czerch z Bielska-Białej za 228 tys. zł (budżet zamawiającego 257 tys. zł);
2. Studio Plan Mateusz Czerch z Bielska-Białej za 399 tys. zł (budżet 417 tys. zł);
3. OPGK Olsztyn za 190 tys. zł (budżet 226 tys. zł).

Natomiast dla jednostki Spytkowice, jak dotąd, ogłoszono jedynie informację o wyborze oferty. Zdaniem zamawiającego najkorzystniejszą złożyła firma Studio Plan Mateusz Czerch z Bielska-Białej (278 tys. zł; budżet 279 tys. zł).

W przetagu odrzucono oferty MGGP SA z Tarnowa, która złożyła propozycje dla wszystkich części zamówienia, gdyż nie wyraziła zgody na przedłużenie terminu związania z ofertą.

Zamówienie jest częścią projektu „E-usługi w informacji przestrzennej Powiatu Wadowickiego” o wartości 9,27 mln zł współfinansowanego ze środków RPO Województwa Małopolskiego. W jego ramach rozstrzygnięto już przetargi na bazy BDOT500 i GESUT dla jednostek: Wadowice – obszar wiejski, Andrychów – miasto, Kalwaria Zebrzydowska – miasto, Mucharz oraz Brzeźnica.

AW


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
do Bielszczanina Najnowszy opublikowany przez Komisję Standaryzacji Nazw Geograficznych Urzędowy Wykaz Nazw Miejscowości mówi o pisowni z łącznikiem, a nie z myślnikiem http://ksng.gugik.gov.pl/pliki/urzedowy_wykaz_nazw _miejscowosci_2015.pdf
odpowiedz zgłoś
Bielsko-Biała pisze się z myślnikiem. Miasto w obecnych granicach powstało z połączenia dwóch miast Bielska i Białej
odpowiedz zgłoś
2 komentarzewiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Pożar w Wólce Kosowskiej okiem satelity
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS