wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2020-06-17| GNSS

Jak zwyciężyć w Copernicus i Galileo Masters [webinarium]

23 czerwca odbędzie się internetowe seminarium, podczas którego będzie można dowiedzieć się, jak skutecznie przygotować się do startu w satelitarnych konkursach Copernicus Masters i Galileo Masters.


Jak zwyciężyć w Copernicus i Galileo Masters [webinarium]

Copernicus Masters to międzynarodowy konkurs zainicjowany przez Europejską Agencję Kosmiczną, którego celem jest wyłonienie najciekawszych pomysłów na wykorzystanie obserwacji satelitarnych, w szczególności tych pochodzących z unijnego programu Copernicus. W tym roku pula nagród wynosi 550 tys. euro, przy czym ogólny zwycięzca otrzyma 10 tys. euro.

Z kolei w Galileo Masters poszukiwane są pomysły na innowacyjne wykorzystanie nawigacji satelitarnej, w szczególności europejskich systemów Galileo oraz EGNOS. Pula nagród sięga w tym roku 750 tys. euro – składają się na nią nie tylko nagrody finansowe, ale także np. wsparcie ekspertów w realizacji zgłoszonego pomysłu.

W przypadku obu konkursów prace można składać do końca czerwca.

Seminarium poświęcone konkursom rozpocznie się 23 czerwca o godzinie 16:00. W jego trakcie będzie można się dowiedzieć m.in.:

 • Jak uzyskać wsparcie i pieniądze na kosmiczny start?
 • Jakie możliwości na rozwój pomysłu dają programy Galileo Masters i Copernicus Masters?
 • Jak poradzić sobie z aplikacją i dlaczego warto ją przygotować?

Spotkanie poprowadzą: Jarosław Chojnacki (Krakowski Park Technologiczny), Agnieszka Łukaszczyk (Planet), Marta Krywanis-Brzostowska (European GNSS Agency – GSA), Monika Mayr (AZO – Space of Innovation).

Webinarium organizowane jest w ramach projektu BalticSatApps – Programu Regionu Morza Bałtyckiego INTERREG 2014-2020 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Regionalnego.

Rejestracja

JK


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Otwieranie modeli 3D GUGiK w QGIS
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS