wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2020-06-16| Przetargi

Kolejne rozstrzygnięcia dotyczące budowy geodezyjnych baz w powiecie brzeskim

Starostwo w Brzesku podpisało kolejne 2 umowy na dostawę baz danych BDOT500 i GESUT. Przetarg dla jednostek Czchów (obszar wiejski) i Dębno cieszył się sporym powodzeniem, a zamawiający zaoszczędził ponad 90 tys. zł z zaplanowanego budżetu.


Kolejne rozstrzygnięcia dotyczące budowy geodezyjnych baz w powiecie brzeskim
Planowany budżet na realizację zamówienia wynosił 568,7 tys. zł, w tym na część pierwszą 197,4 tys. zł, a na część drugą 371,3 tys. zł. W sumie w przetargu wystartowało 10 firm, które złożyły łącznie 15 propozycji (8 dla części pierwszej i 7 dla części drugiej). Najdroższa oferta dla Czchowa sięgała 568,4 tys. zł, a dla Dębna nawet 1,074 mln zł.

Ostatecznie zamówienie dla części 1 (Czchów – obszar wiejski) zrealizuje Pracownia Usług Geodezyjnych Libella Małgorzata Kowalik z Warszawy za 147,6 tys. zł, a dla części 2 (Dębno) firma GEOS – Geodezja i Nieruchomości Dariusz Szczepański z Nysy za 327,2 tys. zł. To najtańsze propozycje, które wpłynęły dla każdej z części zamówienia, choć cena nie była jedynym kryterium ich oceny.

Zamówienie jest częścią wartego ponad 7 mln zł projektu „E-usługi w informacji przestrzennej Powiatu Brzeskiego” współfinansowanego ze środków RPO Województwa Małopolskiego.

AW


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plwiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Jak wyznaczyć strefy dojazdu w QGIS
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS