wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2020-06-10| Geodezja, Przetargi, Kataster

Powiat jędrzejowski: kolejne obręby czeka modernizacja EGiB

Starostwu w Jędrzejowie udało się rozstrzygnąć trzy z czterech części przetargu na modernizację ewidencji gruntów i budynków.


Powiat jędrzejowski: kolejne obręby czeka modernizacja EGiB

Przypomnijmy, że pierwszy przetarg na modernizację jędrzejowskiej EGiB ogłoszono w sierpniu ub.r. i składał się z 13 części. Spośród nich udało się rozstrzygnąć 6. Drugi przetarg rozpisano w październiku. W tym przypadku z powodu zbyt drogich ofert zamawiający unieważnił 4 z 8 części.

Nierozstrzygnięte części stały się przedmiotem kolejnego zamówienia ogłoszonego w lutym br. Teraz starostwo poinformowało o podpisaniu umów z firmą OPGK Rzeszów, która jako jedyna wystartowała w postępowaniu, na realizację trzech części tego przetargu. Dotyczą one wykonania prac modernizacyjnych w jednostkach:
• cz. I – Jędrzejów (obręby: Brynica Sucha, Cierno Zaszosie, Książe Skroniów, Prząsław, Prząsław Mały),
• cz. II – Jędrzejów (Borki, Ignacówka, Kulczyzna, Ludwinów),
• cz. IV – Wodzisław (Judasze, Mierzawa, Pokrzywnica, Przyłęczek, Przyłęk).

Rzeszowska spółka zrealizuje te prace za odpowiednio: 336 tys. zł brutto, 196 tys. zł oraz 320 tys. zł.

OPGK Rzeszów złożyło też ofertę na część III zamówienia (jednostka Słupia) o wartości 397 tys. zł, ale propozycja ta okazała się dla zamawiającego zbyt droga (budżet wynosił 240 tys. zł).

Zamówienie jest współfinansowane z środków UE w ramach projektu pod nazwą „e-GEODEZJA – cyfrowy zasób geodezyjny powiatów Buskiego, Jędrzejowskiego, Kieleckiego i Pińczowskiego”.

DC


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Geospatial Revolution, odc. 2
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS