wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2020-06-10| Geodezja, GIS, Imprezy

Konferencja Bentley Year in Infrastructure w tym roku wirtualnie i bezpłatnie

Pierwotnie zaplanowana na 12-15 października w kanadyjskim Vancouver konferencja Year in Infrastructure wyjątkowo obędzie się wyłącznie w formacie wirtualnym. Jak zapewnia organizator, firma Bentley Systems, pozwoli to uczestniczyć w wydarzeniu szerszemu gronu uczestników, tym bardziej że będzie ono bezpłatne.


Konferencja Bentley Year in Infrastructure w tym roku wirtualnie i bezpłatnie

Year in Infrastructure jest dorocznym spotkaniem użytkowników oprogramowania Bentley Systems. Oprócz prezentacji nowych produktów z oferty tej firmy tematem konferencji jest także modelowanie infrastruktury, a zwieńczeniem wydarzenia jest ogłoszenie laureatów konkursu YII na najciekawsze projekty zrealizowane z wykorzystaniem aplikacji tego producenta.

W tym roku ze względu na pandemię koronawirusa wydarzenie odbędzie się wyłącznie w formacie wirtualnym i będzie bardziej rozciągnięte w czasie. W ramach YII 2020 zaplanowano następujące wydarzenia:

 • 5-16 października – prezentacje na żywo finałowych projektów w konkursie YII 2020.
 • 20-21 października – „Year in Infrastructure 2020 Executive Perspectives”: interaktywna dyskusja z udziałem prezesa Bentley Systems Grega Bentleya oraz czołowych przedstawicieli branży infrastrukturalnej. Tematem debaty będą wyzwania stojące przed tym rynkiem oraz cyfrowe narzędzia, które pomagają je rozwiązywać. Ponadto podczas wydarzenia współzałożyciel Bentleya Keith Bentley oraz inni liderzy branży będą mówić o wykorzystaniu cyfrowych bliźniaków infrastruktury.
 • 20 października – „Twin Talks”: panelowe dyskusje liderów rynku poświęcone wykorzystaniu cyfrowych bliźniaków infrastruktury w 6 sektorach: cyfrowe miasta, projektowanie i budownictwo, cyfrowe fabryki, infrastruktura energetyczna, kolejnictwo, drogi oraz mosty.
 • 21 października – transmisja wręczenia nagród YII 2020.
 • Od 27 października – „ACCELERATE Sessions”: przedstawiciele poszczególnych działów Bentleya będą prezentować innowacje rozwijane w firmie, w tym nowe aplikacje czy rozwiązania chmurowe. W ramach serii zaplanowano ponad 100 spotkań, które rozpoczną się pod koniec października i będą trwać przez listopad.

Szczegółowe informacje

JK


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Model 3D Piaseczna na bazie danych z UAV
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS