wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2020-06-08| Geodezja, GIS

GUGiK zakończył pierwszy cykl szkoleń użytkowników IIP

W dniach 1-5 czerwca odbył się pierwszy cykl szkoleń GUGiK dla pracowników administracji publicznej poświęcony wykorzystaniu krajowej infrastruktury informacji przestrzennej.


GUGiK zakończył pierwszy cykl szkoleń użytkowników IIP

Podczas warsztatów uczestnicy zapoznali się z podstawowymi elementami IIP w Polsce, funkcjonowaniem serwisu Geoportal.gov.pl oraz możliwościami wykorzystania danych i usług GUGiK w systemach informatycznych państwa czy też w otwartym oprogramowaniu QGiS.

Z uwagi na ograniczenia związane z pandemią koronawirusa szkolenie zostało zorganizowane w formie zdalnej. W planach na czerwiec są jeszcze dwie sesje szkoleniowe, choć – jak informuje GUGiK – właśnie dziś wyczerpały się wolne miejsca na te kursy.

Szkolenia są częścią wartego 3,5 mln zł projektu „Podnoszenie kompetencji cyfrowych e-administracji – działania edukacyjno-szkoleniowe dla użytkowników infrastruktury informacji przestrzennej – etap II” realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.

JK


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
jk słabe Leszku, przynajmniej w dwóch miejscach się podłożyłeś. następnym razem bardziej się postaraj, jak udajesz urzędnika. Dach wcale nie przeciekał, a w ogóle to wcale nie padało.
 2 
odpowiedz zgłoś
@ Dzięki tej inicjatywie GUGiK już wiem na kogo głosować w najbliższych wyborach. Do tej pory nie było takich działań dla urzednikow. Na szkoleniu można dowiedzieć się wielu fantastycznych rzeczy. Pewnie znajdą się hejterzy, którym będzie przeszkadzać koszt szkolenia 3,5 mln zl oraz to że w tym czasie nie wykonujemy ważnych codziennych zadań a nadto bierzemy piebiazki ale mi to osobiście nie przeszkadza. Uważam, że udział w takim cyklu szkoleń powinien być okraszony przyznaniem dyplomu oraz dodatku służbowego.
 3 
 4 
odpowiedz zgłoś
odp: @ dobrze wiedzieć że kosztował tyle kasy bo dostałem na pierwszym etapie tych szkoleń sam makaron bo szpinaku do niego zabrakło. To był caly obiad za tą kasę ale za to materiały szykował wtedy o ile dobrze pamiętam min. obecny GGK. Lata temu były szkolenia dla urzędników min. z inspire wiec nie opowiadaj bajek.
 2 
 4 
odpowiedz zgłoś
2 komentarzewiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Pożar w Wólce Kosowskiej okiem satelity
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS