wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2020-06-05| Geodezja, Przetargi, Kataster

Powiat tatrzański podpisał umowę na modernizację EGiB

Starostwo w Zakopanem za drugim podejściem rozstrzygnęło przetarg na modernizację ewidencji gruntów i budynków w obrębie Suche w jednostce Poronin. Musiał przy tym zwiększyć budżet, gdyż wszystkie oferty go przekraczały.


Powiat tatrzański podpisał umowę na modernizację EGiB
Zamówienie zrealizuje firma Geo-Art Geodezja i Budownictwo – Justyna Polaczek z Czarnego Dunajca za 578 tys. zł (budżet zamawiającego 389 tys.). Pozostałe propozycje złożyli: OPGK Kraków (646 tys. zł) i Geokart-International z Rzeszowa (1,030 mln zł).

Przypomnijmy, że prace są częścią wartego 6 mln zł projektu „E-usługi w informacji przestrzennej w Powiecie Tatrzańskim” współfinansowanego ze środków RPO Województwa Małopolskiego. W jego ramach udało się wcześniej rozstrzygnąć zamówienie na modernizację EGiB w obrębie Witów w jednostce Kościelisko. Z uwagi na brak ofert unieważniono natomiast część drugą, która stała się przedmiotem właśnie rozstrzygniętego przetargu.

Zamówienie ma być zrealizowane w ciągu 490 dni od podpisania umowy w obrębie o powierzchni 545 ha, na terenie którego znajdują się 5072 działki ewidencyjne.

AW


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Geoida od GOCE
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS