wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2020-05-26| Geodezja, Software

IGeoZUD częścią Antykryzysowej Platformy Rozwiązań Technologicznych

Oprogramowanie iGeoZUD firmy Geo-System do prowadzenia narad koordynacyjnych on-line jest teraz oferowane w ramach specjalnego programu Polskiego Funduszu Rozwoju, Związku Miast Polskich oraz Związku Powiatów Polskich.


IGeoZUD częścią Antykryzysowej Platformy Rozwiązań Technologicznych

Czym jest Antykryzysowa Platforma Rozwiązań Technologicznych?

Projekt jest reakcją PFR i ZMP na potrzeby polskich samorządów wynikające ze szczególnej sytuacji związanej z epidemią COVID-19. Platforma ma łączyć pilne potrzeby miast z rozwiązaniami firm technologicznych oraz prezentować produkty, które firmy chcą zaoferować i udostępnić samorządom na specjalnych, korzystnych warunkach w okresie najbliższych minimum 6 miesięcy. Partnerem strategicznym projektu jest Związek Miast Polskich. Platformę współtworzą także Związek Powiatów Polskich oraz firmy technologiczne.

Co oferuje Geo-System?

Stołeczna spółka proponuje samorządom bezpłatne wdrożenie iGeoZUD oraz możliwość korzystania z tego rozwiązania do końca bieżącego roku. Uruchomienie jest realizowane w przeciągu 1-2 dni od podjęcia decyzji. Geo-System wykorzystuje do tego celu własną infrastrukturę informatyczną. Jeśli chodzi o płatności elektroniczne, firma udostępnia własny moduł lub wykorzystuje kanał starostwa.

„W normalnym czasie uruchomienie usługi iGeoZUD w sposób istotny usprawnia pracę starostwa i przynosi oszczędności czasowe i finansowe, ale teraz, w okresie pandemii, najważniejsze korzyści wynikają z możliwości zachowania ciągłości procesów bez narażania zdrowia pracowników, klientów i ich najbliższych. Jesteśmy przekonani, że jako firma z misją możemy w taki sposób wspomóc jednostki samorządu w realizacji zadań w tym trudnym czasie” – wyjaśnia Geo-System.

Co jeszcze oferuje platforma w zakresie geodezji i kartografii?

IGeoZUD to nie jedyne rozwiązanie geodezyjno-kartograficzne dostępne na platformie. Własne oprogramowanie udostępniły również firmy:

 • GIAP – Samorządowa Platforma Danych Przestrzennych e-SPDP,
 • GISPartner – narzędzie do wspierania partycypacji społecznej Zglos24.pl,
 • HyperView – wspierająca proces inwestycyjny platforma UrbanView.

Szczegóły dotyczące powyższych rozwiązań dostępne są na stronie Antykryzysowej Platformy Rozwiązań Technologicznych

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Tak, 'Geo-System wykorzystuje do tego celu własną infrastrukturę informatyczną'. Umowa powierzenia danych osobowych i zgoda użytkowników jest ?
 1 
 4 
odpowiedz zgłoś
odp: Tak, a jesteś starostą czy potencjalnym użytkownikiem?
 2 
 2 
odpowiedz zgłoś
odp: odp: Tak, Niby proste pytanie a odpowiedzi brak. Jestem zwolennikiem przestrzegania prawa, a teraz proszę o odpowiedź.
 3 
 2 
zgłoś
odp: odp: Tak, to zapytaj u źródła, firma na pewno udostępni wzór umowy jeśli kwalifikujesz się jako odbiorca, bo na razie to tak jakbyś pytał pani w aptece czy sprzedawca w obuwniczym podpisał umowę na wywóz śmieci - pytać możesz, ale czemu tak bez sensu
 2 
 1 
zgłoś
odp: Tak, Powinno paść pytanie, czy wdrożono procedury zapewnienia zgodności ze Statutem Rzymskim i ucc 1-308-1 1 308-103.
 2 
odpowiedz zgłośzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Geospatial Revolution, odc. 1
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS