wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2020-05-19| Geodezja, Przetargi

Wreszcie komplet umów w powiecie białostockim. W sokólskim znów unieważnienie

Związek Powiatów Województwa Podlaskiego podpisał 5 umów na prace geodezyjne w powiecie białostockim i po raz czwarty unieważnił prace w powiecie sokólskim.


Wreszcie komplet umów w powiecie białostockim. W sokólskim znów unieważnienie

Konsorcjum firm „to fix XYZ” ze Szczecina oraz Geo-Gis-Projekt z Nowogardu zmodernizuje EGiB oraz założy bazy BDOT500 i GESUT w 11 obrębach jednostki ewidencyjnej Choroszcz. Łączna wartość podpisanych z nim dwóch umów to 1,61 mln zł. Firmy Gispro Szczecin i Progis Giżycko wykonają z kolei prace w 3 obrębach jednostki Dobrzyniewo Duże oraz 6 obrębach jednostki Turośń Kościelna. Wartość kontraktów to odpowiednio 462 tys. i 759 tys. zł. Konsorcjum białostockich spółek Geo-Serwis, Podlaskie Biuro Geodezji oraz East-Geo będzie z kolei pracować na 5 obrębach jednostki Supraśl. Umowa na te prace opiewa na 999 tys. zł.

Wymienione wyżej umowy mieszczą się w budżecie ZPWP za wyjątkiem tej dotyczącej Dobrzyniewa Dużego. W tym przypadku wartość wybranej oferty opiewała na 180% kosztorysu zamawiającego.

Dzięki podpisaniu tych kontraktów udało się rozstrzygnąć już wszystkie 14 części zamówienia dla powiatu białostockiego, co wymagało ogłoszenia czterech przetargów, z których ostatni rozpisano pod koniec ubiegłego roku.

Takiego szczęścia nie ma zamówienie ZPWP dla powiatu sokólskiego. Postępowanie ogłoszone na początku kwietnia było czwartą próbą znalezienia wykonawców modernizacji EGiB w 95 obrębach w 3 jednostkach (Sidra, Janów, Korycin). Tym razem wszystkie trzy części unieważniono z powodu ofert, które znacząco przekraczały możliwości finansowe zamawiającego.

JK


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
sokólski Na stronie ZPWP jest napisane, że 6 maja otworzyli oferty, póki co brak info o uniważnieniu.
odpowiedz zgłoś
odp: sokólski Informacja pochodzi z Suplementu do Dziennika Urzędowego UE (ogł. 2020/S 094-225163)
odpowiedz zgłoś
odp: odp: sokólski Mimo wszystko, info wprowadzające w błąd.
 2 
 1 
zgłośzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Mapa Miejsc Pamięci Narodowej
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS