wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2007-11-29| Prawo, Instytucje, Kataster

Wojewoda: zarządzenie 39/2007 starosty powiatu zachodniego warszawskiego niezgodne z prawemW związku z wystąpieniami dotyczącymi treści zarządzenia nr 39/2007 z 24 sierpnia 2007 roku wydanego przez starostę powiatu warszawskiego zachodniego wojewoda mazowiecki wszczął postępowanie nadzorcze w sprawie stwierdzenia nieważności tego zarządzenia, jako podjętego bez umocowania w obowiązujących przepisach prawa oraz wstrzymał jego wykonanie, zawiadamiając o tym starostę powiatu warszawskiego zachodniego. W rezultacie starosta uchylił 15 listopada br. własne zarządzenie Nr 39/2007 w sprawie wymagań technicznych i formalnych dotyczących zgłaszania oraz przyjmowania opracowań geodezyjno-kartograficznych w powiecie warszawskim zachodnim. Zarządzenie odwołujące weszło w życie 15 listopada br.
O bulwersującym środowisko zarządzeniu Nr 39/2007 pisaliśmy w Newsach 4 września 2007 r. (Geodeta z plikiem upoważnień) i w listopadowym numerze GEODETY (Towarzysze odporni na grawitację).

Jerzy Przywara


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
wymiany rybki leca! nie ma pietaszka, nie ma wojewody mazow,a za chwile :nie bedzie wingik maz, nie ma dwoch czlonkow zarzadu Warszawy , i chyba nie bedzie niebawem wielkiego doradcy gugik i osoby wszechstronnej w polskiej geodezji
odpowiedz zgłoś
nie chwal jak nie wiesz. Czy w tym mial wiel kiudzial WINGiK mazowiecki? z mojej wiedzy nie. A z reszta mamy nowego wojewode wiec kto przyjmie pod swe skrzydla osobe z duzym doswiadczeniem zawodowym ktora niebawem opusci Urzad Wojewodzki. I po tych komkretnych dzialaniach nie ma juz sladu.
odpowiedz zgłoś
prawidłowo Brawo WINGiK.Wreszcie konkretne działania.
odpowiedz zgłoś
3 komentarzezobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Kolorowe wideo z orbity
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS