wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2020-05-15| Geodezja, GIS, Przetargi

Kompleksowe zamówienie na założenie i modernizację zachodniopomorskich baz

Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego ogłosił przetarg na dostosowanie baz danych, cyfryzację i digitalizację rejestrów publicznych oraz ewidencji, a także opracowanie metadanych. Szacunkowa wartość netto zamówienia przekracza 17 mln zł.


Kompleksowe zamówienie na założenie i modernizację zachodniopomorskich baz
Przedmiot zamówienia został podzielony na 32 części. Obejmują one szeroki zakres zadań: od skanowania materiałów PZGiK poprze założenie i dostosowanie baz BDOT500 i GESUT czy modernizację bazy EGiB dla poszczgólnych powiatów po aktualizację BDOT10k i opracowanie standardowych opracowań kartograficznych dla całego województwa.

Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych, przy czym wykonawca może złożyć ofertę na maksymalnie 4 części zamówienia, z zastrzeżeniem, że w przypadku składania oferty na część 31 (aktualizacja BDOT10k i opracowanie standardowych opracowań kartograficznych dla województwa) lub 32 (aktualizacja BDOT10k i opracowanie standardowych opracowań kartograficznych dla województwa) wykonawca nie może złożyć oferty na żadną inną część.

Oferty zabezpieczone wadium w wysokości od 1,5 tys. (dla części 30 obejmującej skanowanie, cyfryzację, digitalizację oraz utworzenie metadanych do zbiorów i danych cyfrowych WODGiK) do 74 tys. (dla części 23 obejmującej modernizację bazy EGiB dla Koszalina) można składać do 15 czerwca.

Zamówienie ogłoszono w ramach realizacji projektu „Budowa Regionalnej Infrastruktury Informacji Przestrzennej Województwa Zachodniopomorskiego” o wartości blisko 56 mln zł współfinansowanego ze środków RPO WZ na lata 2014-2020. Jest on realizowany przez UMWZ wspólnie z 21 powiatami i miastami na prawach powiatu.

AW


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Koszalin Wiadomo jedyna słuszna firma.... O kurcze ale Studentów nie ma może w końcu podniosą cenę no i pewnie koledzy że Szczecina o podstawią ofertę krzak.
odpowiedz zgłoś
Wadium Czy 74000 złotych wadium na Koszalin to norma? Szczecin ma porozbijane na mniejsze.
 1 
odpowiedz zgłoś
odp: Wadium Tak to norma, żebyś nam się tu nie wpychał.
 1 
odpowiedz zgłoś
Budżet kosmiczny !!!
 2 
odpowiedz zgłoś
odp: Budżet kosmiczny No tak, mógłby być większy, tylko co z tego, skoro pewnie oferty będą na 40-60% budżetu zamawiającego?
 1 
 1 
odpowiedz zgłoś
Do ms, to zalezy [TEKST USUNIĘTY PRZEZ ADMINISTRATORA]
 4 
 6 
odpowiedz zgłoś
Wskaż mi ogólnie dostępny projekt tego rozporządzenia na stronach rządowych lub zamilknij na wieki. Prawo obowiązuje takie jakie uchwalono i ogłoszono.
 2 
 4 
odpowiedz zgłoś
@ Dostosowanie baz będzie to obowiązujących rozporządzeń, czy do nowo projektowanych? Czy prawo powiatowe weźmie górę?
 2 
 6 
odpowiedz zgłoś
6 komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Lotnicza chmura punktów w najwyższej rozdzielczości
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS