wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2020-05-12| Geodezja, Przetargi

3 lubelskie powiaty rozstrzygnęły przetarg na e-usługi

Powiaty chełmski, kraśnicki i włodawski udzieliły zamówienia na geodezyjne e-usługi oraz rozbudowany serwis mapowy. Wartość podpisanych umów wynosi blisko 675 tys. zł, natomiast zamawiający miał na ten cel zarezerwowane niecałe 730 tys. zł.


3 lubelskie powiaty rozstrzygnęły przetarg na e-usługi <br />
fot. Wikipedia
fot. Wikipedia
Zamówienie obejmuje rozbudowę powiatowego geoportalu o nowe funkcje oraz dostawę modułów: obsługi rzeczoznawców majątkowych, udostępniania danych PZGiK oraz koordynacji usytuowania projektowanych sieci uzbrojenia terenu.
Powiat włodawski zyska dodatkowo moduł płatności elektronicznych oraz obsługi jednostek wykonawstwa geodezyjnego. Z kolei w starostwach w Chełmie i Kraśniku wdrożone zostaną moduły zapytań komorniczych oraz nieodpłatnego udostępniania danych w trybie art. 15 Pgik.

Zamówienie dla powiatu chełmskiego i kraśnickiego wykona firma Geomatyka-Kraków odpowiednio za 278 tys. zł i 273 tys. zł, natomiast dla powiatu włodawskiego – PUH Geo-System z Warszawy za 123 tys. zł (wszystkie kwoty brutto). Były to równocześnie jedyne oferty złożone w tym przetargu. Prace wdrożeniowe powinny zostać zrealizowane do końca października br.

Zamówienie ogłoszono w ramach projektu „e-Geodezja – cyfrowy zasób geodezyjny województwa lubelskiego” o wartości 187 mln zł.

AW


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Kasa w błoto wyrzucona...bo dali a w PODGiK mówią że nie można z tego skorzystać...bo atrybut dokładność 0.31-0.60...i przy podziałach trzeba wraz ustalać...więc po co wydawać kasę jak wykonawcy tak naprawdę z tego nie skorzystają...
 1 
odpowiedz zgłośzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Akademia INSPIRE w Norwegii
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS