wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2007-11-29| GNSS, Geodezja, Mapy, Sprzęt, Przetargi

ASG-EUPOS: GUGiK wybrał ubezpieczyciela sprzętu


Główny Urząd Geodezji i Kartografii ogłosił, że w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego na „ubezpieczenie sprzętu elektronicznego dostarczonego na potrzeby systemu ASG-EUPOS” wybrana została oferta Sopockiego Towarzystwa Ubezpieczeniowego Ergo Hestia SA Przedstawicielstwo Korporacyjne w Warszawie.

GUGiK (czyli zamawiający w tym przetargu) określił, iż przy wyborze ajkorzystniejszej oferty będzie się kierować wyłącznie kryterium zaoferowanej przez wykonawców ceny. W SIWZ wskazał, iż za najkorzystniejszą ofertę zostanie uznana oferta, która uzyska największą liczbę punktów, przy czym liczba punktów zostanie określona w oparciu o następujący wzór:
P = Cn/Cb x 100
P – ocena końcowa ceny oferty,
Cn – najniższa cena brutto spośród ofert nie odrzuconych,
Cb – cena brutto badanej oferty nie odrzuconej

Największą liczbę punktów (100) otrzymała oferta złożona przez Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeniowe Ergo Hestia SA. Pozostali wykonawcy uczestniczący w postępowaniu otrzymali odpowiednio:

Towarzystwo Ubezpieczeń Inter Polska SA z Warszawy – 28,82 punktów Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji WARTA S.A. Makroregion Centralny
z Warszawy – 34,87 pkt Powszechny Zakład Ubezpieczeń S.A. II Inspektorat w Warszawie – 37,73 pkt Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group z Warszawy – 13,50 pkt UNIQUA Towarzystwo Ubezpieczeń SA z Łodzi – 33,32 pkt Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji CIGNA STU SA III Oddział w Warszawie – 21,28 pkt.

Zamawiający jednocześnie poinformował, iż wykluczył z przedmiotowego postępowania Towarzystwo Ubezpieczeń Allianz Polska SA z Warszawy na podstawie art. 24 ust. 2 pkt 3 Pzp., tj. z powodu nieuzupełnienia w zakreślonym przez Zamawiającego w wezwaniu do uzupełnienia oświadczeń terminie, a tym samym niespełnienie przez Wykonawcę warunków udziału w tym postępowaniu.

Źródło: GUGiK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Akademia INSPIRE w Norwegii
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS