wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2020-05-06| Mapy, Teledetekcja, Przetargi

Kto opracuje ortofotomapę dla powiatu wrocławskiego

Starostwo we Wrocławiu wybrało najkorzystniejszą ofertę w przetargu na opracowanie cyfrowej ortofotomapy.


Kto opracuje ortofotomapę dla powiatu wrocławskiego <br />
fot. WroSIP
fot. WroSIP
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zdjęć lotniczych i numerycznego modelu terenu, a także opracowanie ortofotomapy z pikselem 10 cm w układzie 2000. Dane mają pokrywać 1117 km kw., co przekłada się na 830 arkuszy w skali 1:2000.

Za najkorzystniejszą zamawiający uznał ofertę firmy MGGP Aero z Tarnowa, która – podobnie jak w niedawnym przetargu dla Sopotu – zaproponowała realizację zamówienia za 108,2 tys. zł brutto. Druga złozona w przetargu oferta konsorcjum firm OPEGIEKA z Elbląga oraz Gispro ze Szczecina opiewała na kwotę 155,0 tys. zł.

Całość prac powinna być zakończona do 20 października br., natomiast zdjęcia mają być wykonane do 15 maja br.

AW


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
konkurowac? tylko w jakim celu, skoro lepiej mieć "duopol" i wszystko pod kontrolą
odpowiedz zgłoś
Ale co chodzi? Od jakiegoś czasu zauważam że firmy które normalnie powinny konkurować startują w konsorcjach. To zlecenie wygląda na dość proste nawet do zrobienia może dronem a tu znowu Kartel dwóch firm zamiast każda złożyć samodzielnie i próbować swojej szansy. Podwójna przegrana i znowu ułatwianie konkurencji. Dziwne zachowanie. Być może finansowanie z pseudo badań i programów UE zniechęca do podejmowania męskich decyzji i walki o byt firmy
 3 
odpowiedz zgłoś
2 komentarzezobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Geospatial Revolution, odc. 4
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS