wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2020-05-05| Teledetekcja, Przetargi

Kto zrealizuje przetarg na dane fotogrametryczne dla Sopotu?

Urząd Miasta Sopotu wybrał najkorzystniejszą ofertę w przetargu na wykonanie m.in. ortofotomapy, modelu 3D, mapy solarnej, a także fotoplanu na podstawie zdjęć archiwalnych.


Kto zrealizuje przetarg na dane fotogrametryczne dla Sopotu?

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie cyfrowych, fotogrametrycznych zdjęć lotniczych, pionowych i ukośnych, ortofotomapy tzw. prawdziwej (true ortho) i czterech fotoplanów/ortofotomap ukośnych, skaningu laserowego, modelu 3d, mapy solarnej, opracowanie fotoplanu na podstawie zdjęć archiwalnych wykonanych w roku 1996 dla obszaru miasta Sopot i terenów przyległych oraz transformacja fotoplanu z lat 30. ubiegłego wieku do układu współrzędnych „2000”, a także instalacja i uruchomienie specjalistycznego oprogramowania.

Za najkorzystniejszą zamawiający uznał ofertę firmy MGGP Aero z Tarnowa, która zaproponowała realizację zamówienia za 108,2 tys. zł brutto. Druga złozona w przetargu oferta konsorcjum firm OPEGIEKA z Elbląga oraz Gispro ze Szczecina opiewała na kwotę 129,2 tys. zł. Zamawiający nie dopuszcza wykorzystania do opracowań zdjęć lotniczych wykonanych w terminach wcześniejszych niż kwiecień br.

Termin wykonania całości prac zamawiający wyznaczył na 30 listopada 2020 r., przy czym termin nalotów, których celem będzie wykonanie zdjęć pionowych, nie powinien być późniejszy niż 15 maja br., a naloty, których celem będzie wykonanie zdjęć ukośnych, należy wykonać w okresie zbliżonym do 15 maja br.

AW


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
@no to Myślę, że duże firmy foto w Polsce mają uproszczony proces pozwoleń na loty ;)
odpowiedz zgłoś
hmm czyli już grzeją silniki? Rozumiem, że zgody na przelot i wszystko to bez problemu się załatwia w ciągu tygodnia? Do 15 jeszcze 10 dni kalendarzowych:)
odpowiedz zgłoś
2 komentarzezobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Wielodrożność a Galileo
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS