wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2020-04-30| Software

Bentley otwiera dostęp do ProjectWise 365, by ułatwić pracę zdalną

Aby wspomóc zdalną pracę zespołów inżynierskich projektujących infrastrukturę, firma Bentley Systems otwiera pełny dostęp do ProjectWise 365 i rezygnuje z opłat za subskrypcję do 30 września. Oprogramowanie to łączy wirtualne grupy projektowe w celu usprawnienia współpracy i przeglądu projektu, dostarczając specjalnie zaprojektowaną, gotową do natychmiastowego wykorzystania, usługę w chmurze.


Bentley otwiera dostęp do ProjectWise 365, by ułatwić pracę zdalną <br />
ProjectWise 365 umożliwia tworzenie realistycznego, opartego na przeglądarce środowiska hybrydowego 2D/3D, które pozwala zespołom na usprawnienie koordynacji i szybsze rozwiązywanie problemów
ProjectWise 365 umożliwia tworzenie realistycznego, opartego na przeglądarce środowiska hybrydowego 2D/3D, które pozwala zespołom na usprawnienie koordynacji i szybsze rozwiązywanie problemów

Firma Bentley Systems, czołowy światowy dostawca kompleksowego oprogramowania i usług cyfrowych bliźniaków dla projektowania, budowy i eksploatacji infrastruktury, ogłosiła dzisiaj udostępnienie usługi w chmurze ProjectWise 365 oraz zniesienie opłat za subskrypcję do 30 września 2020 r., aby umożliwić wirtualne połączenie pracujących z domu użytkowników, zajmujących się projektami infrastrukturalnymi.

Usługa ProjectWise 365, wykorzystująca technologię Microsoft 365 i narzędzia biurowe, zwiększa zasięg i dostępność danych BIM i danych inżynierskich infrastruktury w celu ułatwienia współpracy i przeglądu projektu wszystkim jego uczestnikom. Ponieważ ProjectWise 365 to możliwa do natychmiastowego wykorzystania, dostępna za pośrednictwem przeglądarki internetowej usługa w chmurze zaprojektowana specjalnie w celu uproszczenia przeglądu projektu, przekazywania dokumentów i zapytań ofertowych (RFI), udostępniania informacji i rozwiązywania problemów, doskonale nadaje się do szybkiego wdrożenia w domu, eliminując potrzebę wykorzystywania kombinacji typowych, podatnych na błędy technologii, takich jak dyski w chmurze czy pliki PDF.

W 2019 r. firma Bentley Systems została uznana przez ARC Advisory Group za kluczowego dostawcę wspierającego współpracę oprogramowania BIM z uwagi na ofertę ProjectWise Design Integration dostosowaną dla przedsiębiorstw, a firma Microsoft wskazała firmę Bentley jako jedną z 25 największych firm w zakresie globalnego wykorzystania platformy Azure. Opracowując ProjectWise 365, który pozwala wszystkim użytkownikom pakietu usług Microsoft Office 365 rozszerzyć funkcjonalność o obiegi wykorzystywane w projektach infrastrukturalnych, firma Bentley wykorzystała swoje doświadczenie lidera branży, aby pomóc sprostać wyzwaniom związanym ze współpracą i udostępnianiem pracy w rozproszonych zespołach projektowych.

– Przedsiębiorstwa korzystające z ProjectWise Design Integration w celu usprawnienia współpracy, wśród nich 74 z 100 najlepszych firm projektowych według magazynu ENR, powiedziały nam, że dzięki ProjectWise mogą utrzymać wydajność projektu w okresie przymusowego przejścia na pracę z domu – powiedział Dustin Parkman, wiceprezes ds. realizacji projektów w firmie Bentley. – Teraz dzięki szerokiemu i natychmiastowemu udostępnieniu naszej nowej uproszczonej usługi w chmurze ProjectWise 365, rozszerzamy możliwość użycia ProjectWise w zakresie współpracy i przeglądu projektu, na zespoły projektujące infrastrukturę, niezależnie od ich wielkości. Mamy nadzieję, że dzięki zapewnieniu pełnego cyfrowego dostępu każdemu specjaliście w dziedzinie infrastruktury uda nam się wesprzeć ich walkę w pokonywaniu kryzysu – dodaje.

Gregory J. Ellwanger, inżynier projektu w firmie BLA, powiedział: – Obecne warunki pracy z domu i koordynacja z wieloma stronami pokazują, jak ważne dla naszej firmy i naszej roli głównego konsultanta w dziedzinie projektów jest to, aby nasze zespoły projektowe były wydajne i pozostawały w stałej łączności. Usługi w chmurze ProjectWise 365 umożliwiają nam szybkie wdrożenie wspólnego środowiska współpracy BIM, które pozwala uniknąć silosów danych, opóźnień w koordynacji i innych ograniczeń, z którymi borykaliśmy się podczas korzystania z dysków sieciowych, usług udostępniania plików i poczty e-mail. ProjectWise 365 umożliwia nam szybszą koordynację projektów i zmniejszenie ryzyka związanego z wymianą danych kontraktowych, niezależnie od lokalizacji uczestników projektu, zwiększenie odporności naszych praktyk projektowych i zwiększenie możliwości realizacji projektów wysokiej jakości zgodnie z harmonogramem.

Więcej informacji na temat produktu można znaleźć na stronie ProjectWise 365, a informacje na temat oferty dla pracy z domu można znaleźć w ofercie ProjectWise 365. ProjectWise 365 jest częścią kompleksowych działań firmy Bentley, których celem jest pomoc organizacjom i użytkownikom końcowym w zdalnej pracy, dostarczanie narzędzi, informacji i materiałów, w tym odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, filmów, webinariów i innych zasobów technicznych. Więcej informacji na temat działań firmy Bentley związanych z pracą z domu można znaleźć na www.bentley.com/pl/workingfromhome.

Źródło: Bentley Systems, JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Ewolucja OSM od 2006 do 2018 roku
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter Instagram RSS