wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2020-04-27| Geodezja, Przetargi

Kto wykona cyfryzację PZGiK trzech świętokrzyskich powiatów?

Starostowa w Sandomierzu, Opatowie i Staszowie rozstrzygnęły ogłoszony w grudniu ub.r. wspólny przetarg na cyfryzację PZGiK. Wartość podpisanej umowy wynosi 3,33 mln zł.


Kto wykona cyfryzację PZGiK trzech świętokrzyskich powiatów?
Przypomnijmy, że przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompleksowej bazy danych rejestrów przestrzennych dla dokumentów PZGiK zgromadzonych w PODGiK-ach w Sandomierzu, w Staszowie oraz Opatowie uwzględniającej opracowanie danych przestrzennych i opisowych, ich integracje z obiektami baz danych PZGiK, wykonanie stosownych raportów i wykazów oraz dokumentacji przeprowadzonych prac. Częścią prac jest skanowanie analogowej dokumentacji – w powiecie sandomierskim do digitalizacji przewidziano 928 tys. stron dokumentów formatu A4, w staszowskim – 959 tys., a w opatowskim – 1,221 mln stron plus 272 tys. map przeliczonych z formatu A1.

Zamówienie realizuje firma Top-Info z Kielc, która zaproponowała najkorzystniejsze oferty dla każdej z trzech części. I tak dla powiatu sandomierskiego prace zostaną zrealizowane za 810 tys. zł, dla powiatu staszowskiego za 1,05 mln zł, a dla opatowskiego za 1,47 mln zł.

Równocześnie była to jedyna propozycja mieszcząca się w zaplanowanym budżecie (3,47 mln zł). Pozostałe oferty złożyły: Suntar Sp. z o.o. z Tarnowa (na łączną kwotę 3,94 mln zł) oraz konsorcjum MGGP SA z Tarnowa i PU Archi-Scan Sp. z o.o. z Zabrza (3,96 mln zł).

Zamówienie jest częścią przedsięwzięcia pn. „e-Geodezja – cyfrowy zasób geodezyjny powiatów: Sandomierskiego, Opatowskiego i Staszowskiego” o wartości 8,6 mln zł.

AW


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Podnoszenie mostu na budowie Świątyni Opatrzności Bożej
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS