wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2020-04-23| Prawo

Zapowiedź telekonferencji służby geodezyjnej i kartograficznej

Ze względu na utrzymujące się zagrożenie związane z koronawirusem główny geodeta kraju Waldemar Izdebski zaprasza na spotkanie z powiatową służbą geodezyjną i kartograficzną realizowane w formie telekonferencji.


Zapowiedź telekonferencji służby geodezyjnej i kartograficznej <br />
fot. GUGiK
fot. GUGiK
Spotkanie odbędzie się 6 maja 2020 r. w godz. 10.00-15.00. Jak czytamy w komunikacje GUGiK, do wszystkich osób dotychczas zarejestrowanych na spotkanie, które pierwotnie miało odbyć się 23-24 marca, na podany adres e-mail zostaną przesłane niebawem niezbędne informacje techniczne dotyczące spotkania.

Natomiast, jak informuje GUGiK, spotkanie służby geodezyjnej i kartograficznej w trybie stacjonarnym, przełożone niedawno na 1-2 czerwca 2020 r., odbędzie się dopiero 5-6 października 2020 r. w Airport Hotel Okęcie w Warszawie. Dotychczasową rejestrację osób, które zgłosiły swój udział w konferencji GUGiK uznaje za ważną.

AW


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Mapa Hydrograficzna Mam Pytanie do Pana GGK Kiedy rozpocznie kartowanie Mapą Hydrograficzną Polski ? brakuje 320 arkuszy do pokrycia całego Kraju 5 rok kiedy GUGiK nie wykonuje żadnych map tematycznych . W ciągu jednego lub dwóch lat można dokończyć kartowanie Polski Mapą Hydrograficzną Polski w skali 1:50 000 Kartograf
 2 
odpowiedz zgłoś
Na youtube to. Będziecie mieli oglądalność a my rozrywkę.
 3 
 3 
odpowiedz zgłoś
super pomysł! i jak sprytnie ktoś z powiatu będzie się rzucał albo niezgadzał, to jedno kliknięcie i już go nie ma (potem najwyżej mozna powiedzieć, że pewnie miał zły internet) a wszystkim będzie miło i przyjemnie
 2 
 5 
odpowiedz zgłoś
3 komentarzewiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Apeks skanuje zabytkowe młyny
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS