wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2020-04-23| GIS, Imprezy

Międzynarodowa Konferencja Użytkowników Esri tym razem wirtualnie i bezpłatnie

W związku z pandemią koronawirusa firma Esri nie planuje odwoływać dorocznej międzynarodowej konferencji użytkowników (Esri UC). Wydarzenie odbędzie się jednak nie w salach konferencyjnych San Diego, ale wirtualnie, co pozwoli uczestniczyć w nim praktycznie nieograniczonej liczbie osób.


Międzynarodowa Konferencja Użytkowników Esri tym razem wirtualnie i bezpłatnie <br />
Jack Dangermond podczas Esri UC (fot. Wikipedia)
Jack Dangermond podczas Esri UC (fot. Wikipedia)

Co ważne, udział w wydarzeniu będzie bezpłatny. Prawo do pełnego uczestnictwa we wszystkich wydarzeniach będą mieli jednak wyłącznie użytkownicy oprogramowania Esri posiadających ważne subskrypcje lub umowy utrzymaniowe. Natomiast transmisja z sesji plenarnej będzie dostępna dla wszystkich chętnych – wymagana jest jedynie wcześniejsza rejestracja.

– Brak możliwości spotkania się z naszymi użytkownikami i partnerami jest dla mnie wielkim rozczarowaniem, ale pracujemy ciężko, by stworzyć niesamowite wydarzenie, które będzie kontynuowało rozwój naszej społeczności – powiedział Jack Dangermond, prezes Esri. – Obserwując, jak Esri UC rozwija się, ewoluuje i poprawia, wiem, że ten rok nie będzie wyjątkiem. Mam wrażenie, że to doświadczenie pomoże nam wszystkim dowiedzieć się jeszcze więcej o tym, co czyni naszą społeczność tak wyjątkową – dodaje.

Wirtualna konferencja odbędzie się w dniach 13-15 lipca. By wziąć w niej udział, użytkownicy Esri muszą się wcześniej zarejestrować. Pozwoli to uczestniczyć w tym wydarzeniu dowolnej liczbie osób z poszczególnych firm i instytucji. Organizator zapewni im narzędzia nie tylko do śledzenia wystąpień na żywo, ale także do interakcji z innymi uczestnikami i ekspertami Esri oraz przeglądania prezentacji czy galerii map.

JK


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
smutek Niektórzy "laureaci" nagród wyjazdowych do USA będą zmartwieni, że nie będzie darmowej wycieczki.
 5 
odpowiedz zgłośzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Bolesławiec w 3D
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS