wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2020-04-17| GIS

Emapa udostępnia darmową wersję planera tras dla logistyki

Postępująca pandemia koronawirusa powoduje wiele trudności również w branży logistycznej. By pomóc w ich przezwyciężeniu, warszawska spółka Emapa zdecydowała się zaoferować za darmo pełną wersję programu MapGO do wyznaczania i optymalizacji tras.


Emapa udostępnia darmową wersję planera tras dla logistyki

MapGO dostępny jest z poziomu przeglądarki. By z niego korzystać, wystarczy założyć konto i zalogować się. Darmowy dostęp oferowany jest przez 2 miesiące od pierwszego zalogowania. W tym czasie każdy użytkownik zyskuje dostęp do wersji MapGO, w której może zdefiniować do 10 pojazdów w jego flocie oraz dodać kierowców wraz z ich godzinami pracy. Na ten czas firma otrzymuje również dostęp do 10 licencji mobilnych dla kierowców oferujących nawigację GPS czy informacje o utrudnieniach dla pojazdów ciężarowych.

Co potrafi MapGo?

Program MapGO oferuje wyznaczanie najlepszej trasy na podstawie zdefiniowanych parametrów dla pojazdów osobowych, dostawczych czy ciężarowych. Każda trasa jest automatycznie zoptymalizowana, a poszczególne jej punkty ułożone w takiej kolejności, aby ich objechanie było z punktu widzenia firmy jak najbardziej ekonomiczne, a okna czasowe przystanków uwzględnione. Gotową trasę można wysłać na telefon kierowców.

JK


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Polska aplikacja zwycięża w konkursie Hexagonu
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS